Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

Já teď čekám, co škodovka řekne na zapadlý joystick na ovládání zrcátek. Zničeho nic mi zapadl za mřížku repráčku ve dveřích. Když jsem ji opatrně vyndal, zjistil jsem, že na tom joysticku jsou tři zobáčky, kterými je to zacvaklé do mřížka..no a jeden z nich se vylomil. Není nijak užvýknutý, nebo orvaný, ale prostě se vylomil z tělesa joysticku..tak jsem zvědavý, co na. Už se to tady někomu stalo?

Jinak mám samozřejmě měněné kaslíky kvůli chromovým proužkům, ale to se stane, prostě špatná technologie zpočátku nebo špatná serie..

Taky mi zůstalo viset CD ve Streamu, ale to se samo srovnalo při převozu vozidla v servisu.

Musím zaklepat, ale jiné závady (netěsnosti, hluk, skřípání) se u mého broučka nevyskytují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ten joystick nakonec rozebral a celkem jednoduše opravil.. si by to byl problém reklamovat a nechce se mi pak to platit, když to jde opravit..jak mně upozornil přijímací technik (ještě že aspoň upozornil :rtfm: ) tak by to poslal do škodovky :worthy a dal by mi tam joystick nový, ale pak bych ho asi určitě zaplatil, protože by to neuznali. Jako bych tam asi lez a schválně si to ulomil.. Ale nakonec jsem to celé rozcvakal a čtyřkou vrtáčkem provrtal tu packu na krytce repráčku a obal joysticku..vlepil jsem tam kousek plastové tyčky, zakápnul vteřiňákem a zarovnal kraje.. pak jsem to celé zas složil a dneska ráno to zacvakl zpátky do dveří..Teď už to nezapadne.. :p

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak hlásím, že elektronika dochlazování(celý větrák) byl vyměněn a už se točí jak ma

tak to uz chodi - zakaznik si urobi "diagnostiku" najlepsie...

Dnes sa spolihaju iba na VAG/VAS a ked tam nie je chyba tak podla nich je vsetko OK a je velmi obtiazne ich presvedcit ze niekedy ani RJ nemusi dat informaciu o chybe napriek tomu ze existuje. Toto som riesil ked mi nefungovalo otvaranie kufra - ziadna chyba, po niekolkych navstevach servisu som ich presvedcil na vymenu RJ a uz to ide.

Teraz zase riesim parkovacie senzory, obcas blbne indikacia na radiu, ale radiom to nie je - je uz menene a ani za ten svet ma nechu pocuvat aby vymenili RJ. Ale ja sa nedam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mě se občas stane že se nezobrazí park, senzory na radiu (Stream), ale akustická signalizace funguje. Co s tím? Nepomohl nový software a v servisu mi tvrdí že je vše OK. Jinak se občas radio zapomene zapnout, nebo rozsvítit atd. Prostě paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se občas stane že se nezobrazí park, senzory na radiu (Stream), ale akustická signalizace funguje. Co s tím? Nepomohl nový software a v servisu mi tvrdí že je vše OK. Jinak se občas radio zapomene zapnout, nebo rozsvítit atd. Prostě paráda.

no mne naopak, zobrazi sa ked nema (nie je zaradena spiatocka)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa stáva že po naštartovaní v spiatočke sa mi zobrazí park. senzor na rádiu, a už nezmizne. Na to pomáha úplne vytiahnuť kľúčik aby sa to rádio zresetovalo a funguje o5 skvele, robí to tak 2 - 3 krát do týždňa...

Ja mam TO ISTE!!!!! (mam Audience, uz druhe)

Konecne tu nie som sam!!!

Mne to robi zasadne ked je vonku chladnejsie (tak pod 5 stupnov), resp. auto je vychladnute po dlhsom stati. Ale obcas to urobi aj ked je teplejsie.

Moj workaround je znova zaradit a vyradit spiatocku a uz je to OK.

Riesis to so servisom? Mne s tym okrem vymeny RJ robili uz vsetko mozne, RJ menit nechcu vraj je OK lebo na diag nie je ziadna zavada - alibisti.

Daj vediet ked sa ti nieco podari. Ja pockam kym udru mrazy a idem im to znova obuchat o hlavu :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hmm, a to si vážne myslíš že ti preto zoberú auto späť že tam máš poruchu na rádiu??? čo počúvam tak škodovka to takto nerobí ani pri oveľa vážnejších závadách.

to Boco: neviem nejak to neriešim podľa mňa je to fakt prkotina, keby som so všetkým mal čakať v servise, zriadim si tam asi prechodné bydlisko a zničili by ešte aj to málo čo funguje. A neboj rozhodne niesi sám, v mojom okolí poznám minimálne 5 - 6 ľudí s tým istým

Editováno: , autor: 62454
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezabudat kupno predajnu zmluvu si nepodpisal z MB ale z nejakym predajcom Aut.

Záručné doby stanovuje § 620 Občianskeho zákonníka v SR.

A je jedno ci je to telefon alebo auto.. Pokial danu chybu nedokazu opravit po 3 krat mas pravo na odstupeni od zmluvy , alebo vymenu...ci financne odskodenie..

Nech ti vymenia Radio, ak nie kablovacku, RJ ... odpoved ze sa to neda neexistuje..

Editováno: , autor: Tissot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...áno máš pravdu, keby som chcel fakt ich dokopem k tomu aby to rádio(alebo čokoľvek iné) opravili alebo vymenili, ale ako si čítal ja to fakt neriešim považujem to za prkotinu, oproti iným možno vážnejším veciam. A okrem toho mám aj inú prácu ako vkuse tvrdnúť v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...