Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

tak nyni po nastartovani asi na 3-4sek. slasim takove zarachoceni/zarachtani/za radiem-klimou nevim presne od kud to jde ale potom je klid - podobne na volnobeh - vypnout radio vetrak-uplne a pri lehkem /opravdu lehkem/ naslapnuti na plyn slysim podobne rochoceni-rachtani za radiem-klimou

neslysel nekdo neco podobneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upadlo i plastové madlo na pojezd sedačky spolujezdce, to jsem jim v pátek ukazoval aby ho objednali, ale naivně věřili, že nasadit stačí, ale ono nestačí, prostě tam nedrží, tak teď už ho konečně objednali. Jediný problém je, že to původní si nechali, asi aby věděli co objednat a spolujezdkyně teď nemá 14 dní jak jezdit sedačkou :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upadlo i plastové madlo na pojezd sedačky spolujezdce, to jsem jim v pátek ukazoval aby ho objednali, ale naivně věřili, že nasadit stačí, ale ono nestačí, prostě tam nedrží, tak teď už ho konečně objednali. Jediný problém je, že to původní si nechali, asi aby věděli co objednat a spolujezdkyně teď nemá 14 dní jak jezdit sedačkou :blbec:

No počkej..v sadačce se sedí a jezdí se v autě..není to naopak.. :p Ale každopádně je to síla,skoro aby se člověk bál v tom tvém autě za něco vzít,co :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upadlo i plastové madlo na pojezd sedačky spolujezdce, to jsem jim v pátek ukazoval aby ho objednali, ale naivně věřili, že nasadit stačí, ale ono nestačí, prostě tam nedrží, tak teď už ho konečně objednali. Jediný problém je, že to původní si nechali, asi aby věděli co objednat a spolujezdkyně teď nemá 14 dní jak jezdit sedačkou :blbec:

No počkej..v sadačce se sedí a jezdí se v autě..není to naopak.. :p Ale každopádně je to síla,skoro aby se člověk bál v tom tvém autě za něco vzít,co :feve:

No minulý týden když jsem jim to ukazoval, tak jsem přišel s plnou kapsou upadlých věcí :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takový věci zamrzí, ale kvalita zpracování se asi neliší v tom, jestli je to RS za skoro mega nebo classic za 424,9 tis.Kč.

To určitě ne, i na F za 2,50 mě to štvalo! A štve mě, že když už si najdu volno se dostat od 7 do 15 do servisu, tak nejsou shcopný to za jeden den dotáhnout od konce, i když měli čas na přípravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Toyotu,dodávku,ale to je jiná kapitola,i když taky příznivá.je to sice 2,4 D,při 130 to žere i trávu kolem cesty.Je to rok 97,najeto 260.000 a krom nejakých gum na uložení se nic nedělalo,zato ti,co mají po okolí VITA,VW v tom roce jak já Toyotu pod tím leží furt.

Jinak soused má 3 Avensisy,modely od 01 to dnes.jezdil jsem s tou poslední a prostě lahoda.Máme tady kus cesty žulové kostky-tak 3 km a tam vždy a u každého auta poznám kvalitu zpracování uvnitř a věř,že OII je na tom bídně,a to nemluvím o svoji,ale o dalších cca 5 kusů,s kterými jsem zde jel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Toyotu,dodávku,ale to je jiná kapitola,i když taky příznivá.je to sice 2,4 D,při 130 to žere i trávu kolem cesty.Je to rok 97,najeto 260.000 a krom nejakých gum na uložení se nic nedělalo,zato ti,co mají po okolí VITA,VW v tom roce jak já Toyotu pod tím leží furt.

Jinak soused má 3 Avensisy,modely od 01 to dnes.jezdil jsem s tou poslední a prostě lahoda.Máme tady kus cesty žulové kostky-tak 3 km a tam vždy a u každého auta poznám kvalitu zpracování uvnitř a věř,že OII je na tom bídně,a to nemluvím o svoji,ale o dalších cca 5 kusů,s kterými jsem zde jel.

Inu bratře černá tváři zase pravdu díž, je to tak předsedo. Toyota je co se týká zpracování No.1. Já osobně ještě nedám dopustit na Nisany. Jinak jezdím s 2 roky starým Vianem (komfortnější VITO) a mohu jen a jen nadávat. Jedinné co je OK je motor (2.2CDi), jinak je to žebřiňák, který stojí za pikaču. Ať se na mne v MB nezlobí, ale směr pi.a je ten správný :(

Jedinné co se vyrovná šikmo okým autům je ještě AUDI, ale to musí být od A6 výše, jinak také nič moč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak to asi bude,ale jak píšu,nechci Octu hanit,to né.Ti japonci jsou s tím dílenských zpracováním myslím na tom trošku lépe.Jinak mě docela sere,jak je přechváleno díl.zpracování OII.U některých věcí bych tvrdil,že OI je na tom trošku lépe-ale jen u některých věcí,tak mě neberte hned za slovo.Jinak jsem se pta,co ta jeho 1 Avensis do 90.000 co má teď najeto a říkal,že kromě počátečních problému s kroucením kotoučů absolutně nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak horký to s japonci zas neni,máme v rodině Mazdu a Hondu,už jsem to tu někam psal :otec zrovna zvažoval ještě tak před rokem a něco koupi OII a nakonec jelikož zas až tak velké drahé auto nepotřebuje tak pořídil Hondu Civic 5D,1.8 VTEC 140k,má jí od září 2006 a od října 2006 mu blbne startování a dodnes mu to neodstranily,problém je v tom že 20x to nastartuje o.k a pak najednou při otočení klíčku to vydá takovej hnusnej zkrat.zvuk a nenastartuje a po té to tak 3-4x nejde( zvuk jako když o sebe škrtneš drátama ),už vyměnily spínačku,pojistkovku,nějaký relátka,startér a od března mu slibujou výměnu el.instalace,ale nějak se k tomu nemaj,ted už to dospělo k tomu že si půl roku dopisuje s Honda ČR a zatím bez výsledku.Mezi tím vším mu museli 3x měnit polstrování dveří řidiče,vždy po výměně párkrát zavře a otevře dveře,polstrování se nějak uvolní a začně brutálně drnčet,prý tam praská nějaká výstuha,z ničeho nic mu za jízdy při dešti přestali chodit stěrače,byl vadný mechanizmus který brzdil motorek a ten se nakonec spálil,auto bylo kvůli tomu 8 dní v servisu protože na to objednávaj díly bud s Turecka nebo Belgie,pak taky mu praská v sedadle řidiče,taky dodnes nevyřešeno !!!!! a to vše prosím za 1 rok a najet.22.000km a pak že Honda je podle jednoho článku z časáku nejspolehlivější z japonců. A nezlobte se na mě to zpracování interiéru mi oproti OII připadá jak 100let za opicema,je to jak hračka pro děti.Ted otec lituje že nevzal OII.

Co se třeba Mazdy týče,tak maj špičkový nafťáky a ta jejich Mazda 6 po faceliftu je velmi kvalitní auto,ted pofaceliftu to má konečně i pěknej interier,před tím ho dělali bud jen v šedé nebo béžové a působil dost levně,ted už je to moc pěkný auto.Jediné co mě třeba od koupi takové Mazdy 6 odrazuje je to zakolik to pak po 3-4 letech prodáte za směšný peníze,v Mazdě salonu mám kamaráda tak to tam vydim,auto přes 800.000kč,3 roky starý,s najet.76000km v hodně slušný výbavě a je tam za 269.000kč,to za víc prodám OI 4 roky starou s pořizovací cenou 550.000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...