Přejít na obsah

alarm magicar m100as ve fabii


OIZIK

Doporučené příspěvky

No jak som kukal na nejakej stranke nemá v popise žiadny výstup na doťahovanie okien.

A aj keby mal, bude to ťažšie, pretože na doťah potrebuješ doviesť vedenie do dverí ktoré máš nitované.

Myslím však že potrebuješ modul na to.

Môžeš oskenovať montážny návod a poslať mi ho do mailu?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po facelifte má LIN motorky nie CAN a tam pripojenie na kontakt či už v A stlpiku alebo rovbno na komfortke nefunguje. Mám to odskúšané na MR06

Jo a já to včera zrovna připojoval, akorát jinej alarm (CANovej TYTAN). U dveří spolujezdce na Asloupku je to bílá svorkovnice (spodní), pin 5, zeleno modrý drát (u MR03). :palec2: Tam nejspíš připojuješ zamykací impulz, když ho prodloužíš, okna se zavřou.

Ale tebe zrejme išli do dverí s tým vedením

Stačí predĺžiť ten zamykací impulz, ako píše Koldo - mám to tak spravené a funguje to úplne perfektne.

Silne nad tým Magicarom uvažujem! Ale neviem ake vyhody má zosilnenie výkonu prenosu na pager keď v porovnaní som videl max dosah 2000m aj u 9000ky aj v tomto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz prodlouzim zamikaci impuls tak se nic nedeje,ten chlapek co mi to montoval rikal ze si musim koupit nejake zpoždovaci relatko a musi se to napojit nekam do ridicovych dveri.planek uz nemum musim ho nekde najt nabo stahnout

Buď nevie, čo montuje, alebo to veľmi dobre vie a chce si ešte trochu privyrobiť ...

Editováno: , autor: Koldo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ä kam to mam presme zapojit do dveri nebo je nekde nejakej konektor,jestli do dveri tak naco?jeste jsem to nikdy nerozebiral takze ani nevim jak to rozeberu?musim tam napojit zamikani nebo vystup na dotahovani oken?spina to plus nebo minus?nemate nekdo nejake schema nebo foto kam to prijde zapojit?dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapec tu pohladaj ako naňho.

V dverách sa napojíš na rj okien (motor) na osem pinovej svorkovnici na pin 5. To je vstup od zámku a podržaním toho vstupu na zemi zavrie okná.

Ty sa pravdepodobne teraz pripájaš na pin 8 tej svorkovnice ktorá ide do komfortu ale tá nespôsobí zavretie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvni krok jsem udelal rozebral tapec protahnul kabel a napojil ve svorkovnici ve dverich cislo 5 (na zlutej) okna jedou nahoru a tet to mam napojit kam?do alarmu na zamikaci impuls nebo na vyvod k oknum zamykaci impuls je na 15s a ten na okna jen 10s kam to bude lepsi?dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...