Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

ono jako auto s klíčkem v zapalování ukradne i babička, co jde z nákupu, je zcela běžný, že v arealu se auta nezamykaj a občas v tom jsou i klíče, třeba ve Vrchlabí co mám zprávy, tak občas zůstane i na vagonu mimo areál odemčený auto, ale o tom se moc nemluví

Tohle nic neni to jen nakej chudak mala ryba ukradl jedno auto... jenze kdyz se stracej cely kamiony kde v tom jede spousta lidi o tom se uz nemluvi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky pekny ale ten zadek porad nak nezkousavam pripada me takovej prislaplej ...starej SB byl mozna uzkej ale zadek byl vyvazenejsi vzhledem k predku...predek auta a z boku super ale ten zadek je takovej korejskej...

..navic zaklad ma sice se slabou 1,4 92Kw stat 620t,- ale vybava bude hodne hola, v zakladu ma byt jen na plechach, pouze 4x Airbag a nebude mit ani ESP ...coz je vybava o dve trydy niz.... stejne tak slabe 1,9TDi pouze 77Kw misto nynejsich 85Kw je krok zpet, zrychleni 12,5s na reprezentativni auto je opravdu hodne malo..

Bych řekl, že základní motorizací nebude ta 1.4 TSI nýbrž ropodehtochrochták... A nazývat 92kW a 200 Nm slovém slabý asi taky nebude na místě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych řekl, že základní motorizací nebude ta 1.4 TSI nýbrž ropodehtochrochták... A nazývat 92kW a 200 Nm slovém slabý asi taky nebude na místě...

Muzu ti rict ze na tak tezky auto je to slabe.. svez se nekdy treba se zakladni 2,0 85Kw v soucasnym SB a uvidis sam je to proste tezky auto ...nejprodavanejsi bude urcite 1,8TFSi a 2,0TDi .. slaba 1,9TDi ma aspon nakej kroutak tak trochu takhne,ale vykon taky bude chybet..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výbavy pro SII:

Odkaz

Akorát upozorňuji na malou poznámku na konci dokumentu:

Všechny informace o výbavách se vztahují na světové modely a v jednotlivých zemích se mohou lišit.

Takže to znamená, že se jedná o nejnižší možné výbavy. Stejně jako předtím u FII byla v seznamu výbav nejnižší verze na 13" bez posilovače, která se nakonec na CZ trhu neobjevila, stejně tak Roomster na CZ trhu dostal například již od druhé výbavy el. okna a klimatizaci, ačkoliv v tomhle globálním seznamu to neměl ani u nejvyšších výbav...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu ti rict ze na tak tezky auto je to slabe.. svez se nekdy treba se zakladni 2,0 85Kw v soucasnym SB a uvidis sam je to proste tezky auto ...nejprodavanejsi bude urcite 1,8TFSi a 2,0TDi .. slaba 1,9TDi ma aspon nakej kroutak tak trochu takhne,ale vykon taky bude chybet..

Obávám se,že máš pravdu. ta 1.4TSI 92kW by byla perfektní pro Fabii či Roomster ale v těžkém Supíku budou její dynamické možnosti přeci jen limitované.Já mám ve své Okině 1.8TSI a v tomto voze je to velice čiperný motor ale v Supíku už to s ním tak růžově nevidím, chtělo by to přidat pár kW alespoň na 125.Je dost mrzuté, že není v nabídce 2.0TSI 147 kW z OII RS, který by se tam velice hodil.

1.9 TDI77kW se dává do Passatu, což je váhově i rozměrově podobné Supíku a je to vysloveně líné auto, jen to málo žere- takže stejný efekt bude zákonitě i v SII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se,že máš pravdu. ta 1.4TSI 92kW by byla perfektní pro Fabii či Roomster ale v těžkém Supíku budou její dynamické možnosti přeci jen limitované.Já mám ve své Okině 1.8TSI a v tomto voze je to velice čiperný motor ale v Supíku už to s ním tak růžově nevidím, chtělo by to přidat pár kW alespoň na 125.Je dost mrzuté, že není v nabídce 2.0TSI 147 kW z OII RS, který by se tam velice hodil.

1.9 TDI77kW se dává do Passatu, což je váhově i rozměrově podobné Supíku a je to vysloveně líné auto, jen to málo žere- takže stejný efekt bude zákonitě i v SII.

Casem ma pry mozna byt 2,0TFSi a 2,0TDi 125Kw ve verzi 4x4..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se,že máš pravdu. ta 1.4TSI 92kW by byla perfektní pro Fabii či Roomster ale v těžkém Supíku budou její dynamické možnosti přeci jen limitované.Já mám ve své Okině 1.8TSI a v tomto voze je to velice čiperný motor ale v Supíku už to s ním tak růžově nevidím, chtělo by to přidat pár kW alespoň na 125.Je dost mrzuté, že není v nabídce 2.0TSI 147 kW z OII RS, který by se tam velice hodil.

1.9 TDI77kW se dává do Passatu, což je váhově i rozměrově podobné Supíku a je to vysloveně líné auto, jen to málo žere- takže stejný efekt bude zákonitě i v SII.

Zas tak černě bych to neviděl...dit SII 1.8TSi váží jen o 95kg více než OII liftback 1.8TSi....to je jak OII s člověkem o váze 90kg navíc nebo pomalu stejně jak OII Combík.

Dit tu 1.8TSi dávaj i do Audi A6 která váží ještě více než SII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak černě bych to neviděl...dit SII 1.8TSi váží jen o 95kg více než OII liftback 1.8TSi....to je jak OII s člověkem o váze 90kg navíc nebo pomalu stejně jak OII Combík.

Dit tu 1.8TSi dávaj i do Audi A6 která váží ještě více než SII.

Asi máš pravdu,teď odpoledne jsem mluvil s kolegou, kterého v tomto Supíku s 1.4TSI v Ml.B. svezli a říkal, že byl až překvapen jak dobře to jelo.Pokud je motor dobře sladěný s převodovkou, tak asi jo.Jsem zvědavý na ten 2.O TDI CR, v Auto Bildu z něj nějak moc nadčený nebyli-vytýkali mu v porovnání s PSA HDi, že se tolik netočí, je hlučnější a má větší spotřebu než PD.Budíky co děláme do nového Supíka mají stejný otáčkoměr pro PD i CR-červené pole začíná na 4500 ot, HDi točí až 5000 ot.Je ale třeba přiznat, že pokud se HDi točí často ve vysokých otáčkách jde po 150 000 km do háje.Životnost má pak omezenou. Pokud by ve VW zesílili hlavu na CR aby se neprohýbala, nemuselo by nijak vadit, že točí míň než HDi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej greenline, ale hlavně live ;)

tak v tomhle sme nastejno, taky me nejak posledni dobou zaujala bila, jak na Rumikovi tak i na novem Supovi -_-

dodam: jinak se mi ale novy sup nelibi, predek mi prijde zplacany,celkove to vypada ze splodili neco na rychlo, pokud bych do nej sel tak kvuli introsi a zadni casti, ta se jim povedla ;) ale skoda ze zas udelali kopii Passata :feve:

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tomhle sme nastejno, taky me nejak posledni dobou zaujala bila, jak na Rumikovi tak i na novem Supovi -_-

Jj,taky jsem dříve bílou nějak nemusel,ale na určitých autech je to bomba....taková bíla Oct.II RS taky neni k zahození.....A co potom bílá M5 kterou jsem viděl v Autecu..padla mi huba a málem jsem jim to tam poslintal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,taky jsem dříve bílou nějak nemusel,ale na určitých autech je to bomba....taková bíla Oct.II RS taky neni k zahození.....A co potom bílá M5 kterou jsem viděl v Autecu..padla mi huba a málem jsem jim to tam poslintal.

Von je taky rozdil bílá a BÍLÁ barva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...