Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Jo, 3.6 to tak ma ... kdo neveri at se podiva do seznamu vybav na odkladaci schranky na bocnich stranach v kufru... lol
Se podívej na tu fotku motorovýho prostoru. Vidíš ji tam snad někde??? Todle ma i golf R32 prostě motor je moc velky ;)

Jj, napadlo mě to, že to bude kvůli tomu, ale fotky jsem detailně nezkoumal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zítra jedu do Lipska na autosalon, tak jsem zvědav, jestli tam od Supa už mají nějaký pořádný prospekty. Jinak ten zadek mě taky příliš nebere, ale můj favorit je stejně jen kombi, takže tohle mě nechává v klidu.

já jsem tam byl v sobotu...nějaký věci od supa tam mají ....jinak první den lidí jak nasr... budeš to mít klidnější teď než první den.....a dobře se pokecá s holkama u autíček:-)nejen o autech :palec2:

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se vrátil z Lipska a moje dojmy ze Supa II jsou bohužel spíš negativní. Vadí mi na něm několik věcí : 1) trochu divnej volant, ale to se dá zkousnout nebo tam dát jinej, 2) nelíbí se mi moc zadek a hlavně světla, působěj trochu lacině a hlavně připomínaj buď Lagunu nebo nějakýho Korejce. Tak doufám, že kombi bude úplně jiný. 3) vysloveně mě serou ty kliky, ale je to teď prostě trend, tak je to tak asi třeba brát. 4) co se mi hodně nelíbí a nechápu, proč to tak je, že to auto zvenku vypadá úzký. Mám na mysli optickou šířku auta v poměru k výšce. Je to divný, protože čísla říkaj něco jinýho, ale prostě to tak je. Byli jsme tam tři a nezávisle jsme si toho všichni všimli. Takže jsem z toho auta trochu zklamanej. Jinak má jistě řadu předností, ale prostě jsem podle ohlasů myslel, že to bude větší pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se podívat na supa v Lipsku. Hezký auto až na ten volant ten tam vůbec nesedí. Mám dotaz na místní znalce. Ten motor byl nastříkaný nějakou šedou barvou, když jsem na něj šáhnul zůstávalo to na rukách, je to jenom konzervační látka, která se umyje než půjde auto k zákazníkovy nebo to tak zůstane ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste na tu krytku dodat skoda logo. To jako skodovka zacne prodavat tyhle kola nebo kde se to tam vzalo?

Skoda uz ma tusim jedny 18" o Borbet tak proc ne ale moc tomu nedavam.

..ty kliky bych rekl ze to taky spis kazi, podobny maj Fordy S-Max C-Max a taky je to divny..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...