Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

nechtěli byste se od vašich kol na Fabkách vrátit k původnímu tématu Sup II ? Docela by mně zajímalo, jestli to, o čem jsem psal tak působilo jen na mně nebo ne. Dost lidí už zarazil volant, někomu vadil zadek a zadní světla atd.. Většinou je první dojem dost určující, protože člověk nějak podvědomě vnímá, co mu na autě vadí. Jinými slovy jel jsem do Lipska s nějakou představou, ale euforie se prostě nekonala. Jak se znám budu stejně někde v autohausu kolem toho auta ještě hodiny chodit.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu přesně posoudit, protože jsem ho ještě neviděl na živo. A nikam se mi kvůli tomu schválně jezdit nechce, až budou někde jezdit, nebo ho budou mít někde u nás v autosalonu,tak se kouknu. Ale je fakt, že i na fotce vypadá úzce...světla má dost do krajů a ty blatníky nějak moc vytáhnutý nejsou, nebo to aspoň nevypadá. Jinak předek auta je super, bok se mi taky líbí, zadek ne. je to jak Laguna, jak zde někdo psal...kdyby do toho víka už ty světla nedávali, bylo by to mnohem hezčí a vypadalo by to dravě a sportovně jako předek. Interiér super, volant je zvláštní, nelíbí se mi od toho chromovýho proužku dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu přesně posoudit, protože jsem ho ještě neviděl na živo. A nikam se mi kvůli tomu schválně jezdit nechce, až budou někde jezdit, nebo ho budou mít někde u nás v autosalonu,tak se kouknu. Ale je fakt, že i na fotce vypadá úzce...světla má dost do krajů a ty blatníky nějak moc vytáhnutý nejsou, nebo to aspoň nevypadá. Jinak předek auta je super, bok se mi taky líbí, zadek ne. je to jak Laguna, jak zde někdo psal...kdyby do toho víka už ty světla nedávali, bylo by to mnohem hezčí a vypadalo by to dravě a sportovně jako předek. Interiér super, volant je zvláštní, nelíbí se mi od toho chromovýho proužku dolů...

nevím, jestli jsem tě třeba trochu neovlivnil, ale přesně jsi to popsal a to jsi to auto ještě ani neviděl, jak říkáš, naživo. Mě se to na fotkách zprvu jevilo o poznání jinak. Abych jen nekritizoval, tak interiér je komfortní a prostor (hlavně vzadu) úplně neuvěřitelnej. Jak už bylo tady řečeno, pro cestující vzadu je až nepřirozeně velká vzdálenost kolen od předního sedadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaK: Ne ne, neovlivnil, ten zadek a úzkost auta mě zarazila, už dřív, když zde byly jedny z prvních foto...je fakt, že u některejch barev je to víc vidět, u některejch to je opticky lepší...A ten volant, jak je na jedné fotce čtyřramenej, ten ještě jde..ale ten tříramenej se mi nelíbí...No a ty kliky :kuk: taky jsem si toho dřív nějak nevšiml, viděl jsem, že jsou masivnější a větší..ale až takhle moc :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se vrátil z Lipska a moje dojmy ze Supa II jsou bohužel spíš negativní. Vadí mi na něm několik věcí : 1) trochu divnej volant, ale to se dá zkousnout nebo tam dát jinej, 2) nelíbí se mi moc zadek a hlavně světla, působěj trochu lacině a hlavně připomínaj buď Lagunu nebo nějakýho Korejce. Tak doufám, že kombi bude úplně jiný. 3) vysloveně mě serou ty kliky, ale je to teď prostě trend, tak je to tak asi třeba brát. 4) co se mi hodně nelíbí a nechápu, proč to tak je, že to auto zvenku vypadá úzký. Mám na mysli optickou šířku auta v poměru k výšce. Je to divný, protože čísla říkaj něco jinýho, ale prostě to tak je. Byli jsme tam tři a nezávisle jsme si toho všichni všimli. Takže jsem z toho auta trochu zklamanej. Jinak má jistě řadu předností, ale prostě jsem podle ohlasů myslel, že to bude větší pecka.

JirkaK: Naoprosto souhlasim s tvym názorem....Zad světla a zadek vůbec,volant,vnější kliky a dojem že auto je užší než je papírově......mě ty zad.světla připomínaj zas starýho Megane-sedan ;)

Takže u mě je jasno...SII to rozhodně nebude,naživo mi nepadl nějak do oka,dost věcí na jeho vzhledu mi na něm vadilo.....možná kombik bude hezčí,ale na ty já zas nejsem,takže Superb je pro mě tabu.

Už mám tímto rozhodnuto a to A6 2.7TDI...už jsem rozhodil sítě po známých ze salónu,takže až tam bude nějaká skladovka za solidní cenu,tak neváhám ani minutu.

Jen škoda těch 3.0TDi že je dělaj jen v Quattru.....známej co jezdil pro hotel z jejich A6-3.0TDi-Quattro se teď osamostatnil a přivezl z německa zánovního Avanta 2.7TDi a řikal že rozdíl ve spotřebě při stejném stylu a využívání auta je víc jak 2,5L/100km a ještě mu přišla hned ta 2.7TDi i kultivovanější a nějakej jeho kamarád z Audi mu řekl že ty 2.7TDi maj novější generaci CommonRaila a že ty jsou fakt špička.....on s tim Avantem 2.7TDi jezdí za 6,6L.....s tim 3.0TDi se pod 8,5L nikdy nedostal,spíš bylo běžný nad 9L..a to díky Quattru které já opravdu nepotřebuju....takže pro mě je jasná volba 2.7TDi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkaK: Naoprosto souhlasim s tvym názorem....Zad světla a zadek vůbec,volant,vnější kliky a dojem že auto je užší než je papírově......mě ty zad.světla připomínaj zas starýho Megane-sedan ;)

Takže u mě je jasno...SII to rozhodně nebude,naživo mi nepadl nějak do oka,dost věcí na jeho vzhledu mi na něm vadilo.....možná kombik bude hezčí,ale na ty já zas nejsem,takže Superb je pro mě tabu.

Už mám tímto rozhodnuto a to A6 2.7TDI...už jsem rozhodil sítě po známých ze salónu,takže až tam bude nějaká skladovka za solidní cenu,tak neváhám ani minutu.

Jen škoda těch 3.0TDi že je dělaj jen v Quattru.....známej co jezdil pro hotel z jejich A6-3.0TDi-Quattro se teď osamostatnil a přivezl z německa zánovního Avanta 2.7TDi a řikal že rozdíl ve spotřebě při stejném stylu a využívání auta je víc jak 2,5L/100km a ještě mu přišla hned ta 2.7TDi i kultivovanější a nějakej jeho kamarád z Audi mu řekl že ty 2.7TDi maj novější generaci CommonRaila a že ty jsou fakt špička.....on s tim Avantem 2.7TDi jezdí za 6,6L.....s tim 3.0TDi se pod 8,5L nikdy nedostal,spíš bylo běžný nad 9L..a to díky Quattru které já opravdu nepotřebuju....takže pro mě je jasná volba 2.7TDi.

Ja bych si supika třeba koupil...nemám s nim žadnej problém...moc hezké auto....máme tu více automobilových značek abychom jsme si mohli vybrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si supika třeba koupil...nemám s nim žadnej problém...moc hezké auto....máme tu více automobilových značek abychom jsme si mohli vybrat

Neřikám že je zas SII ošklivý auto..to ne,ale přijde mi hrozně nevyvážený...předek je např.super,ale pak když už jdu od předku do zadu tak už mi na něm dost věcí vadí a ten zadek auta je nejhorší...ten se mi ani trochu nelíbí ;) ...

Pak ten interiér..přístrojovka je krásná,sedačky taky bez připomínek,ale mě co vadí(teda i na starém SI) je to zbytečně moc místa vzadu,sedí se tam sice pohodlně,ale díky té hromadě místa před sebou se tam necítim příliš dobře...se svými necel.180cm jsem měl snad půl metru před sebou prázdna.

I když jsem vysazen na koncern.auta,tak zas musim říct že v součastnosti co vyjíždí za nové auta této třídy je nejhezčí New-Citröen C5...fakt jsem čuměl jak je to nádherný auto když jsem ho viděl poprvé v německu....je hned vidět že k Citröenu přešel designer z Audi.......na Citröeny jsem nikdy nebyl a frantíky vůbec,ale ta nová C5 je vážně moc povedený auto a v Combíku je to úplná bomba...já že nejsem na Combíky tak u tohohle mi spadla čelist.

http://www.c5.citroen.com/cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...