Přejít na obsah

Pomóóóóóóóóc, budu mít někdy klid?


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak já snad nikdy nebudu mít klid. Nejdřív krom takových drobností furt hučela, že koupit větší byt, pak 2,5 roku hučela kvůli rekonstrukci. Tu už má, tak zase začala otravovat se třetím miminem. :wacko: Drobnosti nepočítám, furt s něčím otravuje. Proč mám ten pocit, že nebudu mít nikdy klid? Taky bych si rád užíval života a ne se do nekonečna staral o děcka a já nevím co ještě. Nemluvě o tom, že děcka jsou asi ten největší kazišuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já snad nikdy nebudu mít klid. Nejdřív krom takových drobností furt hučela, že koupit větší byt, pak 2,5 roku hučela kvůli rekonstrukci. Tu už má, tak zase začala otravovat se třetím miminem. :wacko: Drobnosti nepočítám, furt s něčím otravuje. Proč mám ten pocit, že nebudu mít nikdy klid? Taky bych si rád užíval života a ne se do nekonečna staral o děcka a já nevím co ještě. Nemluvě o tom, že děcka jsou asi ten největší kazišuk.

:):):) Uz jsi videl spokojenou zenu? Stale bude neco vymyslet, ver mi :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já snad nikdy nebudu mít klid. Nejdřív krom takových drobností furt hučela, že koupit větší byt, pak 2,5 roku hučela kvůli rekonstrukci. Tu už má, tak zase začala otravovat se třetím miminem. :wacko: Drobnosti nepočítám, furt s něčím otravuje. Proč mám ten pocit, že nebudu mít nikdy klid? Taky bych si rád užíval života a ne se do nekonečna staral o děcka a já nevím co ještě. Nemluvě o tom, že děcka jsou asi ten největší kazišuk.

:rolleyes::smich::smich::smich: Máš to Tomasi těžké... :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je síla.Měl jsi si svoje představy naformovat v 18 a pak se podle nich řítit

tak představu mám jasnou, dvě děcka stačí až až. No a všecko ostatní se dá přežít

Cosby, podle reakce bych řekl, že si bezdětný a nevíš co děcka obnáší. To je takovej detail, kterej ti komplet překope život. A myslím, že dokud je nemáš, tak si nidy nedokážeš představit skutečný rozsah. To si jen tak můžeš myslet, že víš co to znamená, nevíš. To pak zjistíš kupu věcí, včetně toho, že se změní i vztah.

Jsem rád jak to je, že máme dva prcky, je sranda, ale třetí už je moc. BTW: ani do Octavky ani do Mondea se 3 sedačky a 2 dospělí nevejdou lol

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl si si vyžádat nejdříve zkušební jízdu, popřípadě se poptat na reference v okolí a né hned do toho jít lol

manželku odinstaluješ, ale děti ne

Plně s tebou cítím, sice děti nemám, ale už teď mě serou, jak lítaj po baráku, bych to mlátil, ale ber to zase z té lepší stránky, dostanete více peněz od státu :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby: nějakej ten rok můžeš zapomenout na dovoleneu, když je to mrňavý, protože si tu dovolenou stejě neužiješ, máš to stejný jako doma. A ještě s rizikem komplikací v podobě nemocí a pod. Tak to nemá ani cenu někam jezdit.

Na nějakou romantiku můžeš taky zapomenout, protože přes den nemáš šanci a večer nikdy nevíš kdy začne řvát nebo se vzbudí a příjde na kontrolu... Nehledě k tomu, že ti stejně manželka řekne, že toho má za tenb den až nad hlavu a nemá náladu na nic jinýho než spát, protože mrňous chce každou hodinu vnoci nakojit. A to zdaleka není všechno. Nevím jak kdo, ale my je máme doma 365dní v roce a velké štěstí je, když jede ta starší na tejden na školku v přírodě. Tož to jen tak letmo co to obnáší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 máme. ;) Jinak máš recht,2 jsou tak akorád.

Aha, myslel jsem, že nemáte. 3 už je fakt moc, jak je to víc jak dva, tak to si fakt "posereš" většinu života, kdy si ještě můžeš užívat. Prostě tady musí bejt nějaká rovnováha. Bez nich to je na nic, ale musí toho být s mírou. Je fakt, že oni taky dělaj radost a vrací to jinak, ale všeho moc škodí. Míň jak dva je málo, víc jak dva je moc.

Ono je to sice fajn je dělat, to je príma, ale ty následky lol

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl si si vyžádat nejdříve zkušební jízdu, popřípadě se poptat na reference v okolí a né hned do toho jít lol

manželku odinstaluješ, ale děti ne

Plně s tebou cítím, sice děti nemám, ale už teď mě serou, jak lítaj po baráku, bych to mlátil, ale ber to zase z té lepší stránky, dostanete více peněz od státu :)

A jaký peníze od státu máš na mysli??? Já mám od státu velkej prd, naopak jen sypu... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to myslel ve většině jako ironii ;)

jsi to ty, co se ti narodil prcek někdy v létě že jo?

Jó, jsem to já. Naštěstí se to nezhoršuje a je to mírně lepší. Tak jen bral antibiotika a teď bere nějaký chemoterapeutika, oboje kvůli zamezení infekce. Kdyby chytil nějakou infekci, mohl by o ty ledviny opravdu přijít a to by byl průser. Ve středu jde zase na vyšetření, tak snad to bude zase o něco lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, jsem to já. Naštěstí se to nezhoršuje a je to mírně lepší. Tak jen bral antibiotika a teď bere nějaký chemoterapeutika, oboje kvůli zamezení infekce. Kdyby chytil nějakou infekci, mohl by o ty ledviny opravdu přijít a to by byl průser. Ve středu jde zase na vyšetření, tak snad to bude zase o něco lepší.

hlavně, když to jde.

hele, ber to tak, že je to život a ten si musíš odžít, si představ lidi, co nemakaj nemaj děti a celej život se proválej u bedny, to je pak o ničem ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??????????

neměl bys to řešit doma s ženou??? a né tady plakat a dělat ze sebe chudáčka ???

myslím, že v tomto případě není co řešit, na tohle téma se vůbec odmítám bavit :) Prostě třetí ani náhodou.

A nemyslím, že bych ze sebe dělal chudáčka ;)

Jinak nevím jak to kdo máte, ale já mám rád klídek. Tak mně takové opakované výslechy a dotazy a nátlak a nevím jak to ještě jinak nazvat rozčilujou. Já zastávám spíše tradiční model, kdy chlap je hlavou rodiny a hotovo. Když příjdu z práce, tak chci mít navařeno, uklizeno,... No ale zas nejsem až takový puntičkář :) Ale feministické k.ávy mi dokážou hejbnout žlučí.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak představu mám jasnou, dvě děcka stačí až až. No a všecko ostatní se dá přežít

Cosby, podle reakce bych řekl, že si bezdětný a nevíš co děcka obnáší. To je takovej detail, kterej ti komplet překope život. A myslím, že dokud je nemáš, tak si nidy nedokážeš představit skutečný rozsah. To si jen tak můžeš myslet, že víš co to znamená, nevíš. To pak zjistíš kupu věcí, včetně toho, že se změní i vztah.

Jsem rád jak to je, že máme dva prcky, je sranda, ale třetí už je moc. BTW: ani do Octavky ani do Mondea se 3 sedačky a 2 dospělí nevejdou lol

Tvé řešení se jmenuje Multivan. lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si chlap né. Zavel: dítě nebude a hybaj ke plotně lol

Jó, kdyby to bylo tak jednoduchý bylo by to dobrý. Ale tak to není. Někdy je třeba i trochu ustoupit. Ale je fakt, že v dnešní době je tři děcka docela dost. Já sice tři mám, ale už hodně odrostlý, takže v tuhle dobu už samostatný. Teď už se s mamkou můžeme jenom těšit na vnoučata. :feve: Za komoušů to bylo trochu jiný. To nic nebylo, takže si člověk nemohl tolik užívat jako teď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, kdyby to bylo tak jednoduchý bylo by to dobrý. Ale tak to není. Někdy je třeba i trochu ustoupit. Ale je fakt, že v dnešní době je tři děcka docela dost. Já sice tři mám, ale už hodně odrostlý, takže v tuhle dobu už samostatný. Teď už se s mamkou můžeme jenom těšit na vnoučata. :feve: Za komoušů to bylo trochu jiný. To nic nebylo, takže si člověk nemohl tolik užívat jako teď. :)

Ale na druhou stranu aby to tu zachvilku nebyla samá sykorka nebo nějakej mongol a náš národ nevymřel musíme mít více dětí než 2.

Takže to chce nějak dobře načasovat aby jedno už bylo odrostlé lol

Já naštěstí tohle ještě řešit nemusím a nechci :)

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na druhou stranu aby to tu zachvilku nebyla samá sykorka nebo nějakej mongol a náš národ nevymřel musíme mít více dětí než 2.

Takže to chce nějak dobře načasovat aby jedno už bylo odrostlé lol

Já naštěstí tohle ještě řešit nemusím a nechci :)

tak vidíš, teď jsi na řadě ty lol Já už mám odpracováno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda Ty máš každý týden 3 problémy, Ti na to snad založíme sekci :smich: Nebo nechveš vyvěsit jedno téma ve stylu "Co Tomáše pálí" :smich:?

mischicka: pod tvůj návrh bych se tentokrát podepsal :palec2:, projdu-li lampárnu, vidim, že cca 25% problémů se týká života a okolí pana TB :D

Chvílema Tome nechápu, že ti to za to sepisování stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...