Přejít na obsah

Kdo už přezul na letní?


prtko5

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Ty co přezuli na letní se musi bouchat do hlavy protože u nás dnes napadlo okolo 10 čísel sněhu.Nemá cenu spěchat a zbytečně ničit kvalitní letní "obuv".

U nas taky 10 cisel a furt chumeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde, že se debata strhla spíše k obhajobě toho že na letních se dá jezdit i v zimě když se jede opatrně lol .

Prostě venku je zima a sněží a když sněží mělo by se jezdit na zimákách. Prostě jste přezuli brzo a neštvěte mě :kol-48:;)

neobhajuu že se dá jezdit na sněhu na letních

my tady žádnej sníh nemáme, je tu sucho tak o co go ?teplota 4st.

aktuální foto:

post-167-1206012364_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo no :) . Ty jo ale audinka pěkná :prc:

Tady další havárka a pěkně hustá http://www.novinky.cz/clanek/135780-na-d1-...az-100-aut.html

u nás je tak furt, občas zafučí se sněhem ale do 10 minut je to pryč, hned to taje, zem je rozehřátá tráva se zelená.

a i když napadne sněhu tak jak jsem napsal na začátku - mám felicii na zimákách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo no :) . Ty jo ale audinka pěkná :prc:

Tady další havárka a pěkně hustá http://www.novinky.cz/clanek/135780-na-d1-...az-100-aut.html

Fakt hustota, teď na ČT24 byly záběry z vrtulníku a maximální masakr, auta jak krabičky od sirek, kdyby tohle bylo v nějakém filmi, tak řeknu, že to snad není ani možné, že to je přehnané....nevím na kolik je to důsledek počasí, nezodpovědného chování řidičů, ať už letňáky či nepřiměřená rychlost, ale je to nářez....

A některé objízdné trasy ucpané slovenskými, rumunskými a bulharskými kamiony, co k tomu dodat?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, kdo to zná nelítá na namrzlé dálnici 130 jen proto, že to je povolené, nebo ještě víc...když po D1 jezdím a jedu třeba 80 - 90 když to klouže a vidím ty paka jak předjíždí, jsou za sebou nalepený pár metrů, atd., tak se vůbec nedivím...

Přesně tak.Jsou to paka ktery nepřemýšleji hlavou ale ....každopádně dneska to muselo být hrozny.Představa,že jsem v té koloně s naprcanym autem je otřesná ale hlavně že nikdo neumřel.To je fakt zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Přesně tak.Jsou to paka ktery nepřemýšleji hlavou ale ....každopádně dneska to muselo být hrozny.Představa,že jsem v té koloně s naprcanym autem je otřesná ale hlavně že nikdo neumřel.To je fakt zázrak.

Hrozny pomysleni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Jsou to paka ktery nepřemýšleji hlavou ale ....

jeden takovej včera na začátku D11 v prvním kopečku od HK taky kolem mě letěl s mondeem, i v 80-ti se to smekalo, o kousek dál hrál ping-ponk se svým autem o svodidla, naštěstí neměl sparing partnera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden takovej včera na začátku D11 v prvním kopečku od HK taky kolem mě letěl s mondeem, i v 80-ti se to smekalo, o kousek dál hrál ping-ponk se svým autem o svodidla, naštěstí neměl sparing partnera

mně dneska na vysočině taky jeden dement předjížděl, a nejen mně. Jel jak dobytek, myšky tak tak, předjíždění kamionu v ostré pravotočivé zatáčce(nemohl vidět vůbec nic jestli někdo nejede v protivce)s křižovatkou,... Absolutně nechápu, bez respektu bez mozku. Chudák, koho tento pičus takhle někde sejme v protisměru... Ocenil bych, kdyby se takový někde pěkně máznul o pěkně rostlý strom, než někoho zabije či zmrzačí. Nemám slov. A toakový pičusů jezdí mraky.

Mimochodem, tu havárku na D1 primárně zřejmě způsobil předjíždějící kamion. To je tak, když za to černé kolečko v kabině pustí kdekoho. Občas taky žasnu, co někteří předvádí na cestách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, pro kamioňáky jsem kdysi měl slabost, ale poslední dobou jsou za volantem náklaďáku taková paka, že nemám slov...

nevím jestli jsem se nepřeslechl, ale na nově ve zprávách lamentovali nad skutečností, že nepřiměřenou rychlostí na D1 jelo 10% řidičů osobáků a 80% kamionů, nevím kde k tomu dospěli, ale pokud je to fakt, tak je to síla,

taky jsem měl slabost na kamiony, jenže v té době jsme jezdili (r.1988) s Lízou (Volvo jen pro vyvolené), moc nejela a brzdy taky nic moc, proto se jezdilo daleko opatrnějí a pomaleji, dnešní kamiony mají dvakrát větší výkon, brzdí dobře a k tomu spousta pomocníků (asr,abc,retardéry), věk řidičů je velmi nízký a tak to dopadá jak všichni vidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...