Přejít na obsah

Kdo už přezul na letní?


prtko5

Doporučené příspěvky

No já už nepřehazuju, páč to bylo hrozný.

No to máš pravdu, nejsem z toho odvázanej a taky se mi nějak zvýšila spotřeba. Jsem tak o 0,5-1 litr vejš než na zimákách. Letos je dojedu a pak zas nový. Ty co byly vepředu jsem loni sjel strašně na středu, zůstaly tak 2mm a kraje maj tak 5mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem přezul pracovní, podle nálady možná o víkendu i Octu. Jen jsem teda koukal jak ty gumy strašně hučí. Mám tam Pirelli 205ky a hukot jak sviňa. Tak nevím, jestli to je tím, že jsem přední nechal dát na zadek a naopak a časem si to sedne nebo čím to je. Na zimu jsem měl 195ky Michelin.

Jo, je to tím přehozením předek za zadek a naopak. Výsledek:

a) hukot

B) tímhle přehozením si vyrobíš pilku ;)

Trochu to možná časem ztichne, ale rozhodně ne na úroveň před prohozením... Jinak řečeno, hučet to bude furt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumy vždycky přehazuju po roce předek vs zadek, ale na stejný straně a ani pilku a stejně nějaký zvýšený hučení teda nepozoruju...

Sjetej prostředek je z 90% důsledek přehuštění...odkrágloval sem jednou takhle zadní gumy na MB za léto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumy vždycky přehazuju po roce předek vs zadek, ale na stejný straně a ani pilku a stejně nějaký zvýšený hučení teda nepozoruju...

Sjetej prostředek je z 90% důsledek přehuštění...odkrágloval sem jednou takhle zadní gumy na MB za léto.

jo, je to přehuštěním, ale já to foukal na doporučení výrobce, a jak jsem to nafouk, tak jsem jednou zkouknul tlak a byl furt stejnej, tak jsem to po zbytek roku už neřešil. Ale na zadku to nevadí a na další sezonu koupím nový, ale už určitě ne Pirelli, moc mi nejsou po chuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...