Přejít na obsah

Uz mate prezuto na letni?


JasteR

Kdo uz prezul?  

163 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ste piloti voe :) . Vo velikonoce má prej sněžit. Jak řikám ještě se zimáky využijí ;)

Do riti ..ted sem to taky poslouchl, ze by se mohlo jeste ochladit mozna i snezit, a to sem chtel do velikonoc prezout :/ no uvidim snad to nebude tak horke, teda studene :)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem je z www.pneunet.cz ve velikosti 195/65 R15 91H za 1515, Kč. Kupoval jsem tam i zimní Goodyear UG7 a spokojenost největší :palec2:

mame uplne stejny pribeh :)) Turanza jsou na aute od nedele. Na vode super!!! a dneska rano to klouzalo pekne, jel jsem pomalu tak to slo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem je z www.pneunet.cz ve velikosti 195/65 R15 91H za 1515, Kč. Kupoval jsem tam i zimní Goodyear UG7 a spokojenost největší :palec2:

Vdaka za este raz za tip. Pneunet vyzera na dobru firmu, len na stranke nemaju ziadne info o podmienkach dovozu do SK. Objednal som tu: http://www.pneu-servis.cz/index.php?PneuID=217§=111, doprava zdarma aj do SK. Na objednavku hned reagovali, mailom potvrdili predbezne termin - bud v pondelok, alebo v utorok - mate niekto skusenost s touto firmou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...