Přejít na obsah

tak.. me zas zajimaji penize:)


abado

Doporučené příspěvky

já se za svou 4. kategorii nestydim. občas vlezu i do té 5. Ale makám soudruzi jako barevnej. Zaměstnání + mandátní smlouva na další prašule. A světe div se, občas nevyjdu... Mám jenom tu věc na H o které se ve slušné společnosti nemluví, žádná rodina, žádný leasing... bych potřeboval od někoho z 1. kategorie zaučit... Asi něco dělám špatně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky připsal, jak tu čtu pláč některých ostatních, nemám problém, že bych nevyšel, třeba tenhle měsíc uzavírám v práci nějaké docela ziskové projekty, takže budou podíly = cat.5 :) Nicméně, prostředí v Čechách mě začíná dost nudit a docela rád bych to zkusil za hranicema, takže jestli někdo o něčem ví, může se ozvat do pošty (hlavně ne mytí nádobí apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já na tom nejsem taky špatně , ale jelikož jsem jedinej živitel v rodině tak na úpravy a tuning žel nezbývá. Ještě že se dostanu na 14 dní do Chorvatska a šmitec. Šmitec znamená leasing na auto , pujčky , alimenty , nájem. Tečka. Snad to každý pochopí že bych rád chip , HP sporting , stabilizátor , RS sedačky a pěkný spojlery ale.....

Hlavně se kvůli prachům nehádejte , nestojí to za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...