Přejít na obsah

Decentny tuning


Rudyno

Doporučené příspěvky

tak podobnou sem viděl taky,za posledních 14 dní dvakrát.Všechny ale opravdu všechny hrany na autě olemované chrom páskou. Chromovaná anténa,celej prolis pod RZ,luxusní chromavaná koncovka do který by se hodilo akorat tak udělat velkou potřebu,no a chrom zrcátka. Víc sem si toho za tyhle dvě setkání při čekání na zelenou nevšiml. Jako třešnička na dortu olemovaný i ofuky na oknech :palec2: Asi si to koupil někdo kdo jezdí ve stejný čas ráno do práce. Takže příště budu mít připravenej telefon a fotím. Větší hnus octu sem live ještě neviděl. A pak mám v merku ještě jednu. Vzadu místo nápisu octavia má superb,na druhý straně chromovaně motorsport a pod tim superb je chromovaně RS. Takže takový nescafe 3v1 :D k čemu tři auta,dyž to mužete mít jedno na všechno

tak sup sup .. uz sa tesim na chrop pakety.. neni nic krajsie ako to tym viac a viac sprasit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bych se z toho styděl vystoupit aby si na mě někdo neukazoval. Děs běz. Pan majitel asi nemá soudnost. Asi ji postrádá stejně jako moje stopádesátikilová sousedka,když jde trhat třešne v kalhotkách,kestli se tomu teda dá říkát kalhotky. Už aby ten živej plot povyrostl :)

Pokud se to dotycnemu libi, muze mu kazdy libat pr+el! Nevidim duvod, kdo by si na nej mel ukazovat, jezdi mnohem horsi pecky... Nemuze mit kazdy stejny vkus, to by to tady vypadalo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podobnou sem viděl taky,za posledních 14 dní dvakrát.Všechny ale opravdu všechny hrany na autě olemované chrom páskou. Chromovaná anténa,celej prolis pod RZ,luxusní chromavaná koncovka do který by se hodilo akorat tak udělat velkou potřebu,no a chrom zrcátka. Víc sem si toho za tyhle dvě setkání při čekání na zelenou nevšiml. Jako třešnička na dortu olemovaný i ofuky na oknech :palec2: Asi si to koupil někdo kdo jezdí ve stejný čas ráno do práce. Takže příště budu mít připravenej telefon a fotím. Větší hnus octu sem live ještě neviděl. A pak mám v merku ještě jednu. Vzadu místo nápisu octavia má superb,na druhý straně chromovaně motorsport a pod tim superb je chromovaně RS. Takže takový nescafe 3v1 :D k čemu tři auta,dyž to mužete mít jedno na všechno

no ja ho vidam v praze na proseku a ty? :)

Nechci urazit, ale i v OC jsou tuzeři... Ty čtyři koncovky jsou šílený...

hele boleslav :) tam sem se neco nachodil do tohohle kauflandu :) nj nemame jen krasne octavky, hlavne ze plati 300 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ho vidam v praze na proseku a ty? :)

hele boleslav :) tam sem se neco nachodil do tohohle kauflandu :) nj nemame jen krasne octavky, hlavne ze plati 300 :D

ne já ho viděl 2x v českých budějovicích. Ono takových jezdí asi víc :) . Tu s těma nápisama mám vyfocenou ale mázlo se mi to jako blázen. Tak čekám na další příležitost. Ta chrom paket se nějak vytratila. Možná že už to strhal,páč se na to nedalo vůbec koukat a jestli jí zrovna koupil tal se ani nedivim. Já sem zastáncem toho,že kola dělají auto. Nejvíc mě drtí takový ty vícepaprskový magnesiový puklice,to umírám když to vidím. Mega křídel se děsím a ze zadních světel sem taky mrtvej. Prostě octavie není dělaná na radikální tuning. Tej sluší maximálně rs nárazník,možná maska,k tomu nějakej přiměřeně nevyraznej zadní nárazník,kdyby se dělaly decentní prahy,tak i ty skousnu a kolečka :) no a samo tmavý okna. Víc toho na to dát nejde,pak vypadá přeplácaně a to nejen octa. jo ještě sem zapoměl malý ale fakt malý křidélko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...