Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

beznej cip na TDi proc ne 81kW na 100kW a hura na dalnice klidne pres celou evropu.

cipovani nad tuto mez svedci o nasledujicim:

1) zaslepenem milovnikovi TDi (nejlepsi alternativa, sice nechapu TDi je dobrej delnik cipovanim kazim jeho prednosti)

2) nizsi inteligenci

3) nejaky komplexu (jede mi to lip nez RS, nez 3,0 TDi...)

ted muj ideal sportovnosti: vysokootackovy motor, nejlepe atmosfericke plneni, vykon linearne roste od 4 tis spicka v 6500tis, presne razeni, rizeni, podvozek, zadne previsy, idealne rozlozena vaha...

Kdo to chce napodobit nesmyslnym cipovanim a nevycislitelnym poctem zmen na motoru at uz 1.8T nebo 1.9 TDi nema v hlave neco v poradku.

Samozrejme Rally je jinej svet tam to chapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beznej cip na TDi proc ne 81kW na 100kW a hura na dalnice klidne pres celou evropu.

cipovani nad tuto mez svedci o nasledujicim:

1) zaslepenem milovnikovi TDi (nejlepsi alternativa, sice nechapu TDi je dobrej delnik cipovanim kazim jeho prednosti)

2) nizsi inteligenci

3) nejaky komplexu (jede mi to lip nez RS, nez 3,0 TDi...)

ted muj ideal sportovnosti: vysokootackovy motor, nejlepe atmosfericke plneni, vykon linearne roste od 4 tis spicka v 6500tis, presne razeni, rizeni, podvozek, zadne previsy, idealne rozlozena vaha...

Kdo to chce napodobit nesmyslnym cipovanim a nevycislitelnym poctem zmen na motoru at uz 1.8T nebo 1.9 TDi nema v hlave neco v poradku.

Samozrejme Rally je jinej svet tam to chapu.

myslim (alespon vetsina lidi to tak bere), ze chip neni na to,aby si lidi dokazovali jaky maj sportovni auto, ale na to, aby jezdili svizneji. Pokud mi ale das par set tisic, ja klidne preziju Lancera EVO bez toho, anizbych ho musel chipovat :-) .... rekl bych, ze u skodovkaru je to dost o penezich, kde si chteji doprat neco, co v zakladu skodovka nema , za pomerne rozumny penize, pri zachovani komfortu a prakticnosti oktavky.....

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beznej cip na TDi proc ne 81kW na 100kW a hura na dalnice klidne pres celou evropu.

cipovani nad tuto mez svedci o nasledujicim:

1) zaslepenem milovnikovi TDi (nejlepsi alternativa, sice nechapu TDi je dobrej delnik cipovanim kazim jeho prednosti)

2) nizsi inteligenci

3) nejaky komplexu (jede mi to lip nez RS, nez 3,0 TDi...)

ted muj ideal sportovnosti: vysokootackovy motor, nejlepe atmosfericke plneni, vykon linearne roste od 4 tis spicka v 6500tis, presne razeni, rizeni, podvozek, zadne previsy, idealne rozlozena vaha...

Kdo to chce napodobit nesmyslnym cipovanim a nevycislitelnym poctem zmen na motoru at uz 1.8T nebo 1.9 TDi nema v hlave neco v poradku.

Samozrejme Rally je jinej svet tam to chapu.

to je zase blbost :palec2: co mas HTP nebo SDI? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WTS levne plynove masky lol

to uz neni prdel , naftaci nas tu udusi :help:

no mě spíš ještě zaráží, že se nestalo, že by hasiči jeli k požáru (že by byl za horizontem vidět hustej obrovskej černej kouř) a když by přijeli na místo, tak tam sraz TDičkařů lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá se tím chlubit na youtube :p

Za prvy to daval Doli, ja mam lepsi :p

..jinak kdybys mel tvoje na brzde, tak ver ze bez zateze pri 7tis ot. taky uvidis trochu koure ... lol ...tohle opravdu nic neni .... ver ze to neni vic CO2 nez ma treba benzinove Porsche Cayenne takze FuckOFF !!!! ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beznej cip na TDi proc ne 81kW na 100kW a hura na dalnice klidne pres celou evropu.

cipovani nad tuto mez svedci o nasledujicim:

1) zaslepenem milovnikovi TDi (nejlepsi alternativa, sice nechapu TDi je dobrej delnik cipovanim kazim jeho prednosti)

2) nizsi inteligenci

3) nejaky komplexu (jede mi to lip nez RS, nez 3,0 TDi...)

ted muj ideal sportovnosti: vysokootackovy motor, nejlepe atmosfericke plneni, vykon linearne roste od 4 tis spicka v 6500tis, presne razeni, rizeni, podvozek, zadne previsy, idealne rozlozena vaha...

Kdo to chce napodobit nesmyslnym cipovanim a nevycislitelnym poctem zmen na motoru at uz 1.8T nebo 1.9 TDi nema v hlave neco v poradku.

Samozrejme Rally je jinej svet tam to chapu.

...upravu nad tuto mez svedci, ze o tom opravdu, ale opravdu nemas sajn lol ... fuck

...to je zvlastni ja potkavam u nas spise zeslepene zastance srotu typu benzinovych CRX apd. , ktery maj oproti priznivcum TDi kolikrat v hlave vymleto, a komplexu az nad hlavu ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvy to daval Doli, ja mam lepsi :p

..jinak kdybys mel tvoje na brzde, tak ver ze bez zateze pri 7tis ot. taky uvidis trochu koure ... lol ...tohle opravdu nic neni .... ver ze to neni vic CO2 nez ma treba benzinove Porsche Cayenne takze FuckOFF !!!! ;)

pokud me pamet o spalinach neklame , tak nejde ani tak o CO2 jako o pevne castice, siru a podobne sracky, kterych TDI proste vyprodukuje neurekom lol

a Jaster tim videem si uz proste prvenstvi v soutezi o nejvetsiho smradocha forka neodpares :D:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cituju te: zatim dvakrat zavod s klukama co maji TDI , jeden ma tu silnejsi verzi 81kw a druhy golfa normal TDI 1.9, oba dva cetli muj napis co mam vzadu , jen pro zavodniky

uza zase...? asi prodam tdi a poridim si 1,6ku :help:

no ono uz nazev 1.9TDI ,,66Kw,, a 1.6 ,,75Kw,, asi o necem vypovida ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me je srovnani scela jasne :D diesel stoji o hezkych par tacu vic , coz nikdy proste neusetrim nizsi spotrebou , jen si srovnejte v konfiguratoru dva naprosto stejne vozy jeden benal druhej nafta , vysledna cena skoro o 100 000 vic (co stoji vic asi nemusim rikat)

rozpocteno podrobneji : najedu zhruba 10 000 rocne

uspora zhruba 2l na 100km - 60kc , 1000km - 600kc , 10 000 - 6000kc=rocni uspora

100 000 : 6000 = 16.6 roku a nafta se zacina vyplacet :D

proste pokud nejezdim s liazkou nebo s bagrem , je pro me benal jasna volba, navic kdyz do toho frknes za dvacku LPG , jsi zas uplne nekde jinde (a nebe to doufam neni :D )

100000Kč je dost nadsazené, ale jinak máš pravdu. Pro tebe se to nevyplatí. Ovšem já najedu cca 30tis. ročně a tady už je to docela jednoznačně ve prospěch nafty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam naftu za dvacku a naftaka sem si poridil hlavne kvuli kroutaku takze dam za 6 a jedu kdyz chcu predjet proste pridam plyn :palec2: a jedu,o spotrebe bych nemluvil protoze kdyz chces jet sportovne tak treba 1,6jezdi nad 10 a 1,8turbo ani nemluve a ti co tvrdi ze jezdi za 6,9 to sou uplny brzdy provozu a meli by se zamyslet nad tim co pisou za kraviny takovou spotrebu maji tak na 200km streku s normalni predpisovou rychlosti

Jen pro zajímavost: Co je to sportovní jízda? Nic jiného než jízda v intencích zákonných norem nemá na silnici co dělat. Zrovna dneska mě v obci v docela nepřehledných zatáčkách na plný čáře jako prase vzala oktávka, kterou honil další kretén v probe. Jen jsem se modlil, abych je za další zatáčkou neviděl rozmlácený o nějakýho jinýho nešťastníka ale maximálně samotné o sebe vzájemně. A věřte mi, že paragraf o poskytnutí první pomoci bych v takovém případě docela rád ignoroval, jako oni ignorovali všechno, co souvisí s bezpečností ostatních lidí na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam naftu za dvacku a naftaka sem si poridil hlavne kvuli kroutaku takze dam za 6 a jedu kdyz chcu predjet proste pridam plyn :palec2: a jedu,o spotrebe bych nemluvil protoze kdyz chces jet sportovne tak treba 1,6jezdi nad 10 a 1,8turbo ani nemluve a ti co tvrdi ze jezdi za 6,9 to sou uplny brzdy provozu a meli by se zamyslet nad tim co pisou za kraviny takovou spotrebu maji tak na 200km streku s normalni predpisovou rychlosti

Jo a 4,5 jezdím při denním pojíždění na 10km vzdálenosti. Ovšem skutečně maximálně na hranici tolerance bengošů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...