Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

No panove, dieselove, uz vim cim to je, ze se nemohu zbavit usazeneho hledu na pruduskach... Asi to je temi dieselovymi motory! lollollollol

Vaso, do LIAZKY TFSI bych necpal, tam proste patri traktorovity motor, ale osobaky s traktorovymi motory zneji dosti divne ;)

neni traktor jako traktor :), ja kdyz po ranu v zime nastartoval sluzebni FSI 2.0 o2, znelo to podobne :))

a zasvineny prudusky mas z TDi. o tom tu neni pochyb. Aspon crack to rikal, ze se dáví. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni traktor jako traktor :), ja kdyz po ranu v zime nastartoval sluzebni FSI 2.0 o2, znelo to podobne :))

a zasvineny prudusky mas z TDi. o tom tu neni pochyb. Aspon crack to rikal, ze se dáví. lol

No kazdopadne nebranim se tomu, ze zasvineny prudusky mam celkove ze VSECH aut a z pasivniho huleni! Nemam nic proti dieselum, klidne by me lakal, ale nevyplati se mi to podle tech studii na CT1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kazdopadne nebranim se tomu, ze zasvineny prudusky mam celkove ze VSECH aut a z pasivniho huleni! Nemam nic proti dieselum, klidne by me lakal, ale nevyplati se mi to podle tech studii na CT1...

ono si staci dat 5 a 5 dohromady a vi clovek , kdy se mu nafta vyplati, to ja beru. a pasivni huleni me taky pekne sere, jako byvaleho kuraka :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono si staci dat 5 a 5 dohromady a vi clovek , kdy se mu nafta vyplati, to ja beru. a pasivni huleni me taky pekne sere, jako byvaleho kuraka :))

Ale ja bych to asi ani neresil, kdyz jsem kupoval BENZIN. OCTU novou, tak me tam porad ten prodejce toto hustil, ale me to bylo proste jedno jestli se mi to vyplati ci ne, nevyplati se to celkove kdyz to vezmu, nejhorsi investice je do aut... Tak co budu resit, esli mi to vezme o 3 litry vice nebo ne... Proste jsem se svezl nejdrive v D a pak v B a mel jsem jasno...!! Proste rad tocim... :palec2: BTW je to 3,5r. co nehulim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja bych to asi ani neresil, kdyz jsem kupoval BENZIN. OCTU novou, tak me tam porad ten prodejce toto hustil, ale me to bylo proste jedno jestli se mi to vyplati ci ne, nevyplati se to celkove kdyz to vezmu, nejhorsi investice je do aut... Tak co budu resit, esli mi to vezme o 3 litry vice nebo ne... Proste jsem se svezl nejdrive v D a pak v B a mel jsem jasno...!! Proste rad tocim... :palec2: BTW je to 3,5r. co nehulim :D

ja to mel obracene ale s D :) Ale stejne zase crack napise , ze kdo ma D je uchyl a nebo tak neco :) BTW ja nehulim 2,5 roku, z 65kg uz jsem na 87kg lol neco za neco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citace z www.autorevue.cz

RS8 je jen jednou z prvních modifikací řady R8. Následovat by měly roadster s motorem V8 a roadster s desetiválcem. Přitom je stále ve hře vidlicový vznětový dvanáctiválec, který se objevil v zádi studie Le Mans, jež byla představena jako produkční odkaz na slavné stroje R10 z Le Mans a nabízíme vám ji na snímcích. Problémy by ale mohly být s emisními limity a deformačními zónami v zádi vozu v USA, jež jsou pro řadu R8 stěžejním trhem. Do poslední chvíle se dokonce hovořilo o použití vznětového osmiválce 4,2 l, ale konstruktérům se z něj údajně nepodařilo vykřesat výkon, jenž by byl pro vůz, při zachování rozumné životnosti motoru. odpovídající. Tím byl projekt „první vznětový supersport“ odpískán. Pokud nás ovšem v Ingolstadtu nepřekvapí a nedovedou projekt Le Mans do úspěšného finále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...