Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

mam pocit ze max. v tomto pripade radi ctete vy ty svoje tlachy, proste v tomto ma tomas pravdu(ostatni prispevky nekomentuju ). vcera jsem jel brno pardubky zpatky pres zdar nad saz a jel jsem za 4,9l, prum rychl. 69. pohodicka jizda. kecio o 30 nebo 40 jsou out..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rtg61 : myslim, ze tlachas tu tak ty. Neni to tak davno co sem tu nabizel, ze s nekym pojedem normalni jizdu a chci videt jak tam bude spotreba do 4,5ti litru. S tim ze kdo nebude mit pravdu plati benzin + naftu pro obe auta a k tomu peknej obidek. Vis kolik Vas utlachanejch co jezdi za 4,5l/100km se prihlasilo ? Jo ja myslim, ze to vis presne. Takze az najdes odvahu, tak rekni pojedes za mnou a ja se tesim na obed !!!

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to michalF: nerikam ze tam budu mit 4,5l. To akorat myslim davon napsal, ze tato spotreba je pri 40km/h. O tom pisu ze je tlach a nesmysl. I kdyz vim ze to napsal v nadsazce. Ja mam prumernou spotrebu 5,5l asi za poslednich 8000km. A nejezdim "slusne" Mam porovanni s O2, s kterou jezdim taky denne. To je FSI2.0. Jezdim stejne s obema autama a z FSI za 9,0l . Jen fakt nemuzu pochopit ty tlachy o 4,5l pri 40kmh z kopce. Furd dokola jak mali deti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsou fakt pohadky Bozeny Nemcove :D kamosi co maji TDI maji dlouhodobou kolem sesti litru, ja mam u 1.6 - 7,1l , kdyz vidim kolik je stoji kraviny jako rozvody , zhavici svicky ,pojistka tak si benzina nemuzu vynachvalit , uz jen to kdyz vedle sebe nastartujem , to si pak rikam ze usetrit pajdu na 100km je fakt dobry kauf :D (nehlede k tomu ze oba dali za auto v horsim stavu o zhruba 40 000 vic)

a taky fakt ze az me sejci nastvou , muzu kdykoliv prejit na rusky plyn je proste k nezaplaceni

kdo chce kam pomozme mu tam :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky není TDI jako TDI. Třeba s OII jsem se pod 5l nedostal. Je teda pravda, že jsem s OII TDI najel jen pár stovek km, ale nikdy pod 5. A ty OI TDI s naklápěním lopatek si taky tuším vemou o něco víc. Ale je mi to srdečně u prdele co si kdo o tom myslí, vím za co jezdím a jsem spokojen. Kdysi jsem tvrdil, že naftu nikdy. Jednou jsem zkusil a už snad benzín nechci ani do služebního.

A když srovnám třeba 2,0 benzín, kde jsem byl furt nasuchu, protože to žralo průměrně k 10 litrům, tak není o čem. A že to bralo oleje pomalu jak benzínu a sralo se na tom furt něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...