Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

Vážně jsem ale čekal kdy vyrukuješ se spotřebou, tdičkáři totiž když jsou v koncích a argumenty tak vždycky začnou o spotřebě lollollol

TDickari nejsou nikdy v koncich lol lol lol a nemusi vytahovat jenom paradni spotrebu ale i to jak to auto de naladit tak aby nejakej 3.0TDI audina mela co delat aby te dohnala....no ale ono aji v serii ty vase sekacky nestihaji...a kor 1.6ky :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inu na me se moc lidi nelepi to je divny a to mam pismenka cervene to vetsinou sustilky vyzene do otacek jak na rodeu lol mozna to bude tim ze nechtej mit cejch moji koule bo kdyz zlobi tak trosku prislapnu a vite jak jsou lepsi kotoucky jedovaty lol

Editováno: , autor: warhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TDickari nejsou nikdy v koncich lol lol lol a nemusi vytahovat jenom paradni spotrebu ale i to jak to auto de naladit tak aby nejakej 3.0TDI audina mela co delat aby te dohnala....no ale ono aji v serii ty vase sekacky nestihaji...a kor 1.6ky :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Jezis radsi si po sobe precti co pises nez to sem postnes. Co to je za blabol ta prvni veta ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sranda co se tady pise...a u nekterych me zase zarazi co z nich leze:-(((

jinak ja teda jezdim nejvic dieslem a na sluzebnim 1.4tdi mam na 7500km prumernou 4.7l s tim, ze nemuzu na dalnici jet vic jak 140km\h jinak by to slo hned nahoru.

na octe mam prumer 5.0l asi na 4000km s tim, ze ji moc nesetrim...ale pri jizde po okresnich silnicich pri bezne jizde 80-90km/h neni problem jezdit za tech 4.5l ale to tam nesmi byt ani mesto ani dalnice jinak to jde hned nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inu na me se moc lidi nelepi to je divny a to mam pismenka cervene to vetsinou sustilky vyzene do otacek jak na rodeu lol mozna to bude tim ze nechtej mit cejch moji koule bo kdyz zlobi tak trosku prislapnu a vite jak jsou lepsi kotoucky jedovaty lol

No jo, typickej čmoud, když ho zlobí nějaká 1,6ka tak hamtne na brzdy aby jí poškádlil, kdyby to byla taková raketa tak přeci hamtne na plyn aby jí ujen ale na to bohužel nemá no tak aspoň ty brzdy lollol:palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se trochu pobavili což je účelem této diskuse a teď vážně, asi jste mě převědčili čmoudi a příště do tohu půjdu protože když to tak všechno shrnu neni v podstatě nic co by 1,9 tdi mohlo konkurovat.

- raketa s úžasným výkonem

- spotřeba 4,5 - 6

- Audi 3,0 tdi má co dělat aby tomu stačila

-vydrží bez problémů 1 000 000 km

no....co dodat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, mám v neděli svátek, není tady někdo z okolí Písku??

Kdyby mě někdo svezl čmoudotraktorem byl by to pro mě ten nejhezčí dárek a životní zážitek, zaplatil bych ten litr nafty aby jste mě mohli povozit minimálně nekolik desítek KM

Chtěl bych prostě zažít ten pocit přetížení několika G při akceleraci, vidět na vlastní oči ten brutální zátah....

warhead: nechci ti kazit radost z toho jak běžně předjíždíš 1,8T ale možné sis něčeho v tom kouři nevšiml, něměla třeba na kouli zapřeženej

5-ti metrovej karavan, pak by to odpovídalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viewer - co dodat, slusne jsi se utrhl!!! :palec2: :palec2: :palec2:

Fakt jsem se zasmal, nejem tvym sekum, ale sekum nekterych traktoristu. Nejvice tomu s tou 3.0TDI Audinou :D :D :D a brutalnim zatahem... Dnes mi to nedala, tak jsem jednoho na semaforu vyprovokoval a ze by nejak brutalne zatahl... Na 200m jsem se pred nej zaradil a byla to 66kW... Sice jsem musel hned k benzince dopolnit tech 40 litru co si to vzalo, ale raketa to neni, uvedomte si to uz! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně někdo, kdo přizná že na všechno prostě nemá...myslel jsem že pojmem "trošku problémy" je myšleno jako že musíš dát alespoň o trochu více plynu než jindy, a teď vidím že "trošku problém" znamená v tdičkářském slovníku totéž co "normálně mi ujede"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že zůstaneš věrný palivu i na té kapačce ??

Proč hned řitku ? Každému je přeci jasný že zde panuje trocha té nadsázky na obou stranách a je to pro zasmání,

řekl bych že se to daří oběma stranám a nezávislí čitatel si pěkně protřepe bránici.

Avšak najdou se občas i jedinci co to berou vážně a o to je to pak zábavnější!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...