Přejít na obsah

Nejdou mi zamčít dveře u řidiče


johnxx

Doporučené příspěvky

Nejdou mi zamčít dveře u řidiče, při použití DO.Zamčou se všechny ostatní, jen ty jedny ne. Podařilo se mi omylem spustit alarm, když jsem tyto dveře otevřel. Jinak zámky nemám, mám záslepky. Jde o Octavii r.v. 98, kratka, 1,6 55kw.

Prosím o pomoc, spěchá!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdou mi zamčít dveře u řidiče, při použití DO.Zamčou se všechny ostatní, jen ty jedny ne. Podařilo se mi omylem spustit alarm, když jsem tyto dveře otevřel. Jinak zámky nemám, mám záslepky. Jde o Octavii r.v. 98, kratka, 1,6 55kw.

Prosím o pomoc, spěchá!!!

uz sa to tu velakrat riesilo, skus pohladat na fore......chorobou tychto octavii je mikrospinac v zamykacom mechanizme dveri...ked sa to stalo mne riesil som to tak ze som zabuchol vsetky dvere otvoril lave zadne stisol DO a zamkol, vodicove dvere nezamklo, takze som ich cez tie zadne zamkol rukou (zatlacil puntik) a potom len zabuchol tie zadne, takto som to robil mesiac <_< kym som to neopravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem zkousel otevrit a ravrit dvere, jestli se rozne a zhasne svetlo v interieru, vse jde jak ma, jen to neodemika a nezamika, bude to urcite tim mikrospinacem? Jeste pro upresneni mam central na DO.

A bliká Ti kontrolka SAFE ?

Editováno: , autor: Lukascheck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...