Přejít na obsah

Akce čisté forum ve škodahome


raca

Doporučené příspěvky

Tak jsem si všiml,že už nám zmizelo jedno (podle mě) z těch oblíbenějších témat.Které se zabývalo problematikou pro nás celkem užitečného softwaru.Každý určitě ví o čem je řeč.... :)   

Samozřejmě adminy chápu,souhlasím s tímto krokem a docela by mě zajímalo jak "akce čisté forum" bude pokračovat????Jen tak letmo jsem použil funkci hledat a co se nestalo?Vykouklo na mě celkem dost odkazů kde se nacházel nejen soft,ale i DP,různé manuály atd....

Nechce se mi totiž věřit,že by se tady měřilo dvojim metrem a když čisté forum tak na 100%.

p.s.:vložil jsem to do lampárny,kde se může každý dle libosti vyjádřit a nikdo s tím doufám nebude mít problém

       (pro mého oblíbeného moderátora:pokud budeš mít nějaký názor na mojí osobu napíš mi to do SZ,at se         tady držíme pouze tematu-děkuji)

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se meri dvojim metrem - SPATNE, pokud akce bude pokracovat, jsem PRO, ne z toho duvodu, ze se tyto veci nehodi, ale z toho, at to je nenapadnutelne a nejmene problemove z jakekoli strany (nejaky pravnik se tu urcite ozve ze napadnout se da vse lol ) , ale pokud to neni nekomu trnem v oku, nevidim duvod neco napadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...