Přejít na obsah

Hlasitý centrál + dosah centrálu v klíčku...


Fire

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám oktu 01. Když se kolikrát když se uzamču v autě, centrál dělá obrovské rány při uzamčení na všech dveřích.... původně auto mělo po automatické zamykání ve 20ti km / hod a tak přemýšlím, jestli to není díky častému zamykání / odemykání vylágrovány... ale i tak by mě zajímalo jak to opravit !!! máte s tímto jevem zkušenosti ?? díkec..

A druhý dotaz, mám centrál v klíčku, který má však dosah tak cca 2 metry od auta... baterka je nová, ale musí se to nějak nastavit po výměně ? děkuji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky me stval dosah , tak jsem odpojil origos a i kvuli zabezpeceni koupil alarm s paegrem za sestku a ted to odemknes a zamknes do 1km, mazec no akorat musis pak davat bacha na decka at to neotevrou :) (signalizaci oteevreni - zavreni - vloupani mas na displey)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky me stval dosah , tak jsem odpojil origos a i kvuli zabezpeceni koupil alarm s paegrem za sestku a ted to odemknes a zamknes do 1km, mazec no akorat musis pak davat bacha na decka at to neotevrou :) (signalizaci oteevreni - zavreni - vloupani mas na displey)

Hmmm 1km lol to bych snad ani nechtěl. Stačí mi bohatě těch cca 20m s origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám oktu 01. Když se kolikrát když se uzamču v autě, centrál dělá obrovské rány při uzamčení na všech dveřích.... původně auto mělo po automatické zamykání ve 20ti km / hod a tak přemýšlím, jestli to není díky častému zamykání / odemykání vylágrovány... ale i tak by mě zajímalo jak to opravit !!! máte s tímto jevem zkušenosti ?? díkec..

A druhý dotaz, mám centrál v klíčku, který má však dosah tak cca 2 metry od auta... baterka je nová, ale musí se to nějak nastavit po výměně ? děkuji ...

Pokud jsi to předělával na třetí generaci tak bych věděk proč to tak mlátí. :);) Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to není z mé hlavy- poradil Váša , na konfordce na velké svorkovnici (mám dojem 23pinové) na pinu 5 je přivedeno + napajení (vodič bílo černý) je ho třeba odpojit. ;):) Neználek

No pokud tam má staré zámky tak to bude stejně mlátit. Pomůže opravdu výměna za zelené zámky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám oktu 01. Když se kolikrát když se uzamču v autě, centrál dělá obrovské rány při uzamčení na všech dveřích.... původně auto mělo po automatické zamykání ve 20ti km / hod a tak přemýšlím, jestli to není díky častému zamykání / odemykání vylágrovány... ale i tak by mě zajímalo jak to opravit !!! máte s tímto jevem zkušenosti ?? díkec..

A druhý dotaz, mám centrál v klíčku, který má však dosah tak cca 2 metry od auta... baterka je nová, ale musí se to nějak nastavit po výměně ? děkuji ...

Dálkáč se dá štelovat, je to v DP 47.4. Je to za popelníkem a za ovládáním topení. Popelník a ovládání topení musí ven a zatím je krabička toho dálkáče která má v sobě dirku (nápis "sens") a za ní potáček . na tenký šroubováček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dálkáč se dá štelovat, je to v DP 47.4. Je to za popelníkem a za ovládáním topení. Popelník a ovládání topení musí ven a zatím je krabička toho dálkáče která má v sobě dirku (nápis "sens") a za ní potáček . na tenký šroubováček.

co to znamená DP 47.4. ???? jinak popelník kuchnu, ale co s climatronikem ??? :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to znamená DP 47.4. ???? jinak popelník kuchnu, ale co s climatronikem ??? :feve::help:

co co s climatronikem?taky ho vytahni!!oddelas plastovou krytku na nem a pak je na 4rech sroubech ty odsroubujes a vyloupnes ho ven.hodne zdaru!"!!!a nezlom ho lol lol lol lol lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...