Přejít na obsah

Servisní knížka


Timir

Doporučené příspěvky

Prosím,nemáte někdo naskenovanou servisní knížku,stačí mi vnitřní list.Mám pouze originál v italštině a v mém servisu ji nechtějí vyplnovat,protože nevědí co je co.Vložil bych pouze vnitřní listy v češtině,což by mělo stačit.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím,nemáte někdo naskenovanou servisní knížku,stačí mi vnitřní list.Mám pouze originál v italštině a v mém servisu ji nechtějí vyplnovat,protože nevědí co je co.Vložil bych pouze vnitřní listy v češtině,což by mělo stačit.Díky.

Asi bych to vyřešil tak, aby autoservis do té původní cizí dal hlášku (pochopitelně s razítkem)

že na tuto původní originální od této chvíle (přesné datum) navazuje tato nová česká serviska s č. XXXXXXX a která

je jejím dalším pokračováním v českém jazyce. To samé napsat do té české, že navazuje na tu předchozí italskou,

která nebyla v původním italském jazyce srozumitelná a přehledná.

Jedna bez druhé tedy neplatí a servis může vyplňovat dle českých záznamů.

Klidně mě opravte, ale přijde mi to jako nejvhodnější, nejrychlejsí a nejekonomičtější řešení..

Je to nezpochybnitelné a jasné, plně legální a domnívám se, že ani ŠKODA -AUTO by neprotestovala..

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to vyřešil tak, aby autoservis do té původní cizí dal hlášku (pochopitelně s razítkem)

že na tuto původní originální od této chvíle (přesné datum) navazuje tato nová česká serviska s č. XXXXXXX a která

je jejím dalším pokračováním v českém jazyce. To samé napsat do té české, že navazuje na tu předchozí italskou,

která nebyla v původním italském jazyce srozumitelná a přehledná.

Jedna bez druhé tedy neplatí a servis může vyplňovat dle českých záznamů.

Klidně mě opravte, ale přijde mi to jako nejvhodnější, nejrychlejsí a nejekonomičtější řešení..

Je to nezpochybnitelné a jasné, plně legální a domnívám se, že ani ŠKODA -AUTO by neprotestovala..

:palec2:

Jj, tak jsem to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak jsem to myslel.

No, jen pak bacha, až to bude prodávat, protože v té origo je nalepený i štítek vozidla, takže je jakási jistota, že je původní..no a navazovat pak na ní můžou třeba tři další servisky :) Spíš bych je to nechal potvrdit do té origo, ale měl bych u toho jen jako překlad dokoupenou českou..taky to tak mám, vše mi potvrzují do origo původní německé..ještě jsem tam i nechal zapsat sebe jako vlastníka a i servis tady v Čechách..na oboje tam byly dvě kolonky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není problém,za 50,- ti vystaví český duplikát s tím,že štítek a veškeré vyplněné servisní údaje okopírují a vlepí do nové servisky na původní místa a každou vlepenou stránku orazítkují 2 razítkama aby náhodou někde nepřelepoval vlastníma výtvorama.dál už se to vyplňuje jako nová serviska.původní ti nechají,aby to mohl lépe doložit při prodeji.no určitě se najdou asi i jedinci,kteří si takhle nechají vystavit duplikát a při prodeji stočí km a prodají auto s původní serviskou.ale tomu se holt dnes neubráníš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

tomuto hovorim zdieranie. mam octaviu r.v. 05. auto ma najazdenych 240000km. bolo servisovane iba v jednom autorizovanom servise skoda. stala sa mi taka vec ze s autom sa chodilo na vymenu oleja skoro kazde 3 mesiace a tym padom je po 4 rokoch servisna knizka plna a potrebujem novu. informoval som sa teda v spomenutom servise ake su podmienky pre vydanie novej servisnej knizky. "Čo sa týka servisnej knižky tú je potrebné objednať osobne v našom servise, kde je potrebné si doniesť technický preukaz od vozidla a cena je 14,28€ s DPH". 15 eur prosim pekne za vydanie novej servisnej knizky...ich vobec nezaujima ze kazde tri mesiace som im tam nechal neviem kolko korun za vymenu oleja...tak tomu hovorim zdieranie...navyse ked tu citam ze u nasich zapadnych susedoch to je nejakych smiesnych 100 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mě se jenom líbí, jak všichni naděláte s těma servisníma knížkama. Taky ji samozřejmě mám a jsem na ni patřičně hrdý. Ale taky jsem znal několik lidí comají foto a copy studio a cervisní knížky kopírovali jak o život. Pak si kup auto se serviskou jako zárukou ujetých km a pravidelného servisu. Nezapomínejte v jaké zemi žijete. Mimochodem, měl jsem kamaráda, co jezdil octávkou a jezdil s ní docela dost. Přišel čas tento vůz prodat. On si ale řekl že když už má najeto za 2 rokyskoro 300tis. KM tak to by se prodávalo docela špatně a tak to nechal o cca 50% stáhnout. Následně toto auto odvezl do nejmenovaného, leč bezvadného autobazaru. Za pár dní se šel podívat na svého milačka, jetli tam ještě strojí. Byl tam, najeto měl cca 85tis a dokonce byl vybaven i servisní knížkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...