Přejít na obsah

Škoda tuning Doksy ......


Doporučené příspěvky

joujou: no to si děláš kozy ne?? :kuk: sem s tebou počítal jako s taxi, woe :aggressive:-_-

kozy si nedelám soused má na louce kozy a holky je nosej při sobě ale já nemám žádný :p no a jako taxi si tím chtěl říct co? mam snad na střeše žlutou pi*ovinku s nápisem TAXI ? lol no a na kdy že si to chtel odvést? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: ty jo hele tak já se neska u míši stavím a poreferuju s ní co a jak a dáme Ti echo jooo..jinak to tažný hele nech bejt..já to mám hezky schovaný a zůstane mě :) takže až budeš potřebovat odtáhnout tak víš kam máš volat.. lol:p no ale mezi námi doufám že tahat nebudeš potřebovat :feve: jo a jesli enco klapne tak ti v sobotu řeknu jednu novinku ale je to teprv v plenkách( to jednání) :) tak sem sám napnutej jak struna.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v kolik asi přijedete? ;) dej vědět, ať dyžtak držíme místečko pro Haty ;) ale na čumendu vás to vyjde levnějc.. :feve:

Jo to asi vyjde, ale spíš než o peníze jde o to, že tam nemáme co předvést.... Ještě uvidim.

Já doufám, že nějak dopoledne dorazíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a ta černá obouchaná plechovka jedem taky...a těšíme se. :palec2:

Dakie:Kua kámoš má taky Omegu(MV6) že bych ho překecal....víš jak..co kdybych potřeboval domu odtáhnout.... :smich:

a aspon by tam nebyl kozinák sám blázen s oplem... :)

Jaká plechovka. Já si myslím že kozinák stejne nepojede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...