Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

dadacek- právě mně bylo jedno jestli by jeli semnou nebo ne já bych to zaplatil ale to by se vrátilo zpět po stížnosti na něj,ale ta drzost mi říct vy pane řidiči nesvitíte přitom svitím normál jen denním svícením každý den a dopravka mi řekne jak vám může u denního svícení svítit zadní světla a slabě nemají svítít vůbec co to je za blbost prostě sem nechápal co si dovolujou a stím spínačem mně dostal uplně :kuk: .No závěr asi taky světla svítí normál jen je tu dnes hezky tak svití slunce a buď byl slepý nebo si myslel že já sem tak blbý a nechám si dát pokutu za tohle :aggressive:

zaplacení=souhlas s přestupkem, neudělal by jsi už pak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, jako určitě bych si nenechal líbit to že by mě buzerovali za špatně umytá a zaprasená světla.... a nevím mě ještě ke všemu nasral ten poslanec kterej jel nalitej jak žolík a teď se snaží prosadit aby v povinné výbavě byl alkohol tester ko.ot jeden.. to jsem ale odpočil... jakéhokoli řidiče který evidentně pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky řídí tam bych mu to auto zabavil hned, ale to že budou kontrolovat i čistotu světel to už si myslím že je zas zbytečná buzerace a blbost. i na technický stav vozidla to co vídám na silnicích je někdy vážně mazec, u nás si myslím že každé desáté auto by technickou projít nemělo kol116

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem na vlastní oči to zrychlení a mužu Vám říct že moje srdce mi bušilo ještě asi deset minut.Neskutečnej hukot a je to prostě nádhera.Kéž by se kluci nikdy nevysekali protože řídit tak silný vůz...to neni ale opravdu prdel.Já vím že sice procházeji speciálním školením ale stejně lidský faktor neočuráš a fyziku už vůbec ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem na vlastní oči to zrychlení a mužu Vám říct že moje srdce mi bušilo ještě asi deset minut.Neskutečnej hukot a je to prostě nádhera.Kéž by se kluci nikdy nevysekali protože řídit tak silný vůz...to neni ale opravdu prdel.Já vím že sice procházeji speciálním školením ale stejně lidský faktor neočuráš a fyziku už vůbec ne.

Tak tak Romane, take jsem to zazil a hukot je, vystizne slovo :palec2: Dnes porizen V1, tak doufam, ze pomuze......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'marcos' : fakt jo? Tak to gratuluju-je to můj největší kámoš v autě.Na kolik Tě vyšel? Máš to dobře nastavené?

Romariooo: Podarilo se mi ho sehnat za 6.000,- , ale ukecal jsem ho na 5.000,- , pul roku stare v evropske verzi, mam to nastavene na male "u".. Mas nejake tipy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...