Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

hlavně ze zadu jde velice těžko poznat zda je to zadek Rapida nebo Okty až podle nápisů. Viděl jsem vedle sebe v břeclavi stříbrný rapid a O3 a pro zákazníka skoro k nerozeznání na první pohled :D

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy sandero stepway je opravdu povedy auticko, vzhled super - cena jeste lepsi a pripravuje se i verze combi.  Rozhodovat se mezi Fabii a Dacii, tak i kdyz se mi jezi ze slova rumunsky vuz, vzal bych Dacii.

Za ty prach to nema konkurenci a design se mi libi. :

Nic mene sem uz na silni potkal nekolik OIII takze sem je mel zadkem pred sebou. Muzu rici ze zadek se mi vubec nelibi. Je to takovy celkove splosteli. Kola mi prisli tak nejak u sebe vuci kastli. Sice je to podobny zadku audi, ale to jen na prvni pohled jinak je to hodne daleko. Ten zadek mi proste prijde takovej malo mohutnej. Doufam a tesim se ze az pojedu za OIII combi bude na mne pusobit lepsejsim dojmem.

No vidíte, jak se vyvíjí názory lidí. Nedávno spousta kritiky na "prdelatou" zadní partii a teď je málo mohutná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ji asi také nekupoval, je totiž obyčejná.. ;)

Ale z aktuálního výběru tak nějak nevím. Bílá je o ničem, podobných služebáků bude dost na každém rohu a navíc bílá vychází z módy.

Modrá v módě není už dlouho, ani ta modrá race mi nepřijde nijak výjimečná, natož tak tmavě modrá - děs. Lava mě nikdy moc nebrala.

Červená se na auto podobné velikosti nehodí.

Černá OIII nějak moc nesluší - hrozně se v ní to auto ztrácí.

Hnědá na fotkách byla krásná, v reálu mi přijde hrozně nevýrazná.

Šedou mají u Hellera v Ostravě (2x) a horší barvu si neumím představit. Na tu OIII se absolutně nehodí, auto vypadá dost lacině.

No a cappuccino mi na OIII ale přijde horší, než stříbrná.

... a jinak si neuvědomuji další barvu. Kupovat OIII, mám asi docela velké dilema  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...