Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Dvojitá octavia..........škoda, že jsem to nestihl vyfotit zepředu, majitel nebo jeho řidič měl pravděpodobně strach, že autu ukradnu duši...

Jako bonus přidávám dvojitý rapid, foceno během půl hodiny dnes ráno....možná jeli na nějaký sraz ?

Na rapidovi už jsem viděl kde co, ale ta octa je brutální. Chudák auto :kuk: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, rapid až tak výstavní není. Dal jsem ho sem hlavně kvůli tomu dvojitýmu nápisu jako na octávce. Nerad bych se někoho dotknul. Beru, že každému se líbí něco, ale některé vychytávky, co jsou schopni dát lidi na auto, mne děsí :) zajímavé na tom je to, že ten vlastník je spokojený na svou šperkovnici lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
...a to druhý taky u akvárka, akorát nevím co to je lol

To má střešní nosič: Made In SamoDomo.

Nevidíš jak má krásně aerodynamicky udělaný ten předek :smich: ?

@Dodo-Kolín

No, na kočárek to tam FAKT není.

Jinak souhlasím s Tebou :feve: .

Narvali nás tam asi dvakrát víc, než je rozumné a při "výkladu" Ti poslední neměli šanci nic slyšet, páč se tam vůbec nevlezli.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To DoDo a Wojnar. No co se týká bezbariérovosti nevím a ta velikost má do pojmu obří taky daleko. Upřímně řečeno zatím neznám nikoho kdo by z návštěvy byl nějak odvázanej. Byl jsem jednou s mladou a tchánem. Tchán tam dělal závlahu na zahradě a staral se o "vodohospodářství" v nádrži a úplně mi to stačilo a to jsem to měl zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...