Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Normálně je funkční, jenomže je tam problém, že je během chvíle plná paměť lol No a tak ho málokdy spustěj. Spíše tam posílají hlídky, protože je většina lidí vidí a tak je méně přestupků. Prostě klasický papírový nesmysl, místo toho, aby tam šoupli 70 km/h :feve:

jj to se nedivim i kdyz jsem slysel, ze je snad nastaveny na o dost vyssi rychlost nez byla puvodne tak 70km/h.

kazdopadne vcera byly po Praze vsude zacina to byt dost hrozny!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se divím, kámoš dělal v AAA a říkal, že když dojde nějaký debilní tuning nebo něco co není fešný ( a jednu dobu kterýkoliv tuning) tak to zavezli do skladu, tam strhali nárazníky, když někdo potřeboval pro známýho tak si oddělal křídlo a co bylo potřeba, někdy dokonce i výměna volantu a nechalo se všechno udělat tak aby to bylo jako série a pak pěkně naleštit vysát vodou sedačky naolejovat plasty.Takže cena stoupla a auto vypadalo víc než výborně a šlo to na odbyt. Ale pak to někdo koupí a ani neví že nefunguje bag ve volantu a že je to překopaný a ve skutečnosti to byl před měsícem šrot.

Nechápu takový společnosti!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se divím, kámoš dělal v AAA a říkal, že když dojde nějaký debilní tuning nebo něco co není fešný ( a jednu dobu kterýkoliv tuning) tak to zavezli do skladu, tam strhali nárazníky, když někdo potřeboval pro známýho tak si oddělal křídlo a co bylo potřeba, někdy dokonce i výměna volantu a nechalo se všechno udělat tak aby to bylo jako série a pak pěkně naleštit vysát vodou sedačky naolejovat plasty.Takže cena stoupla a auto vypadalo víc než výborně a šlo to na odbyt. Ale pak to někdo koupí a ani neví že nefunguje bag ve volantu a že je to překopaný a ve skutečnosti to byl před měsícem šrot.

Nechápu takový společnosti!!

Promiň kamaráde, ale co je na tom k nepochopení? Prostě na tom chtějí trhnout co nejvíce a jelikož jsme v ČR (kocourkov hadra) tak to "dělají" jak umí.

Mně se to také nelíbí, ale to je tak vše co mi se mi to ......

Jelikož víme, jak tyto společnosti fungují, tak si tam káru nekoupíme, ale je spousta lidí, kteří si ji tam koupí, machrují a potom čumí. Tak to porstě je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, kde se oficielně ten váš funkcionář nachází, ale auto včera stálo v Letňanech u jednoho sport zařízení :)

Ten vejfuk je otřesnej ale ;)

Já mu pořád říkám neser se do věcí, které neumíš a on do té brány pořád leze, pako je to :p

Až si to přečte, tak potom :help::smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...