Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Předem se omlouvám za fotku z netu ale prostě mi to nedalo a jak se zdá kutilství někdy nezná meze... :);):)

Dvoudvéřový dvoumístný roadster, motor vzadu a pohon zadních kol. Vidlicový osmiválec Tatra V8 s rozvodem DOHC, objem 3495 cmł, vrtání 85 mm a zdvih 77 mm, komprese 9,2, výkon 124 kW (168 koní) při 5200 ot/min, točivý moment 270 Nm při 3300 ot/min. Čtyřstupňová převodovka, rozměry a hmotnost neudány, maximální rychlost asi 200 km/h. Vůz Škoda Felicia z roku 1961 si přestavěl jeden mladík z Náchoda. Zabudoval do něj motor, převodovku a zadní nápravu z vozu Tatra 613 z roku 1989. Přední náprava byla použita ze Škody 120.

post-12266-1219580786_thumb.jpg

post-12266-1219580794_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrysler 300C na hodne libovych kolesach - 265/35/22. Nadherna rakev!

A zrejme invalida :) Cim dal tim vic vidam takovyhle kary s invalidni cedulkou, vyskoci frajer a div nebezi. Ve Spaleny parkuje borec "invalida" Octu II a Fobii v Race Blue, obe dve, a taky chudak invalidni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Jarousi, to Bawo 5 s tema krasnyma OZ limcema, taky invalida a kdyz jsem odjizdel, misto CHryslera stala Audi S5, take s vozickem za oknem... Dneska videt opravdovyho invalidu, treba se 120-kou je unikat ;)

Cece, to je taky fakt, to Bawo sem ani moc neregistroval :D Ale jak rikas, opravdovej invalida, kterej je rad, ze je rad, je unikat. By me zajimalo, co tihle borci cerpaj za prachy, za ten klasickej prispevek si tohle rozhodne nekoupis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už tu bylo několikrát v "Nehodách" a ještě víckrát tady!!!!!!!!!

navíc v nadpisu je NE E-MAILové!!!!!!

jo jsem vul ,traged a nevim kaj kde co ..,,A priznavam ,nevsiml jsem si toho koupim si brejle ..,.... hnedka to dam pryc....,

Tak teda sory sefe

Mohl si to napsat jeste vetsi pac se mi to spatne cte ..................

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cece, to je taky fakt, to Bawo sem ani moc neregistroval :D Ale jak rikas, opravdovej invalida, kterej je rad, ze je rad, je unikat. By me zajimalo, co tihle borci cerpaj za prachy, za ten klasickej prispevek si tohle rozhodne nekoupis :)

No, ono je to těžký. Ty modrý kryplkartičky dnes dávají kde komu, skoro i těm co jim chybí na ruce třeba jen malíček.

Pak jsou takový, že mají značku na někoho z rodiny, třeba na babičku, která je už pět let v penálu nebo straší někde na LDNce.

Je to pak těžký rozlišit kdo to místo potřebuje víc, bud ten bez malíčku nebo čistokrevnej vozíčkář.

Ale je pravda že s tou kryplkartou se parkuje fakt dobře.... ;)

Editováno: , autor: Hynek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...