Přejít na obsah

Automatický hasící systém


violator

Doporučené příspěvky

Zdar Všem,

včera jsem se konečně dostal k montáži automatického hasícího systému do své Fábky. Odpoledne musím z autem pryč, tak než pojedu provedu fotodokumetaci a popis a navečer to hodím na web (sem). Kdyby někdo hledal inspiraci. Tak jsem tady a hrrr na věc. Takže... Rozvod hasiva v motorovém prostoru je veden hadičkou (označeno červenou páskou). Jo, abych nezapomněl.. Tak hasičák mám i vzadu. Ne, že bych byl zatížený na hasičáky kol5 , ale co by vysloužilý kamionista jsem viděl pár aut hořet a vím co oheň dokáže. Takže raději bezpečně. Bohužel v mojí Fábce není klimoška, tak v vpředu vedle chladiče je příhodné místo pro instalaci systému. Mám to prokoumané s tchánem i do Roomstera a neměl by být problém namontovat systém do vozu s klimou. Nakonec posuďte sami.

Pro zvědavé, vývod lze objednat na přání, levý, pravý, vrchní, levý + pravý. Náplní je speciální prášek, hnacím médiem N2 neboli dusík. Nepotřebuje elektriku ani elektroniku.

post-12073-1214416949_thumb.jpg

post-12073-1214416969_thumb.jpg

post-12073-1214417014_thumb.jpg

post-12073-1214417034_thumb.jpg

post-12073-1214417049_thumb.jpg

post-12073-1214417268_thumb.jpg

Editováno: , autor: violator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...