Přejít na obsah

Výměna blinkrů


cokapid

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam pocit (nechci ale lhat), ze stare blinkry sedeli jen ke starym svetlum, ikdyz cire blinkry mela pak i verze L&K takze tady je maly otaznik jestli jsou to podobne blinkry jako ty novejsi faceliftove, ale pockej si spis na odpoved nekoho zkusenejsiho, ja uz si dost dobre nepamatuji kdyz jsem vydelaval stare a ted nedavno ty nove jestli v nich byl rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak říká ZdenalC.Blinkry z faceliftu bez úpravy bočních pacek na starých světolmetech nesedí.Kdysi jsem sehnal starší s ulámanými packami.Bez problému blinkr držel jenom tím horím držáčkem.Dnes to mám naopak,na faceliftových světlech mám blinkry z předface LK a taky jenom na těch šroubovaných packách.

Mám to tak proto,že čiré blinkry z LK předface se mi líbí víc než face čiré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím zase já,možná nějak starý blinkr půjde napasovat do nového světla i s packami,ale naopak jak se ptá cokapid asi nee.

Nový blinkr má ty dvě postranní packy široké cca17 mm a starý pouhých 14 mm.Packy nového blinkru se nemohou vejít do vedení starého světlometu.

Druhá foto je předface LK na xenonech a aby to sedělo bez škvíry,je to bez pacek.

post-655-1214506641_thumb.jpg

post-655-1214506657_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevím, ale když jsem měnil světla na face, hned jsem neměl čiré blinkry, tak jsem tam dal původní a šly tam, takže podle mne - no problemos! Zdenale, face blinkry jsou jiné než k L & K!

V pohode hadat se nebudu protoze nemam jistotu ze to tak je :)

Jinak mam pocit ze face blinkry maji jednu packu v horni casti a pak zvrchu blinkru, kterym se sroubuje ke svetlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím zase já,možná nějak starý blinkr půjde napasovat do nového světla i s packami,ale naopak jak se ptá cokapid asi nee.

Nový blinkr má ty dvě postranní packy široké cca17 mm a starý pouhých 14 mm.Packy nového blinkru se nemohou vejít do vedení starého světlometu.

Druhá foto je předface LK na xenonech a aby to sedělo bez škvíry,je to bez pacek.

Presne tak je to jak rika Mila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...