Přejít na obsah

Měření 80-120km/h na 4.st


mira

Doporučené příspěvky

Tak to pozor pánové :p

Letadlo tu su já lol

Miro změřím ti to rád jak jsem psal, ale opravdu jsem se k tomu zatím nedostal, ted ti to mohu změřit leda na O II, s F1 odjela mamule na chatu a já si vykecal svoje zlatíčko :prc: (Oktu) takže chvilku strpení a pak budou čísla.. a nebo tím pověřím máti (ale ta to neudělá..) takže tak tejden strpení než přijede z chaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen tak pro zajímavost. Měřeno já 100kg + plná nádrž, měření dle tacho, přesnost měření +-autobus, dle mého absolutní rovina.

60-100 (III) cca. 5,5s

80-120 (III) cca. 6s, (IV) cca. 7s

100-140 (III)(IV) a (V) a 130-180 (IV)(V)(VI) nezměřeno, velký provoz

:prc:

No, teda....zkazil jsi mi celej víkend... to je opovážlivost bejt takhle rychlej! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci změřte mi někdo,vy co máte htp 1.247kw....zrychlení z 80km/h do 120km/h na 4 rychlostní stupeň...a pak zrychlení ze 100km/h do 140km/h na 5 rychlostní stupeň...tak že v 80 znáčknu stopky a ve 120tacho je vypnu...díky....

Tak jsem změřil ty časy

z 80km/hod na 120 km/hod za 12,506s na 4 stupeň

z 100km/hod na 140km/hod za 19,546s na 5 stupeň

Měřil jsem to na třikrát pokaždý na jiném úseku (pokaždé na rovině), potom jsem z toho udělal průměr. Zrychlení jsem prováděl následovně, udržoval jsem počáteční rychlost a při zapnutí stopek jsem sešlápnul plyn až na podlahu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chlapi - nevim jestli Vam to k necemu bude jeste, ale dnes jsem to zmeril na svy Fabulce a predkladam autorovi vysledky na porovnani - upozornuji, ze nemam zadny CHIP TUNING :p auto je klasicka seriovka...

Fabia Combi - cca 25 litrů v nádrži ( výhradně Shell :p ), 75 kg já + cca 5kg v kufru...

zrychlení na 4. stupeň z 80 - 120 km/h - měřeno stopkama - nastavil jsem 80 a zmáčkl stopky a přišlápl Fabulce na krk :p

1 měření - dá se říct, že rovinka - 13,2 sec

2 měření - trošku bych řekl, že to bylo velice mírně z kopce - ale pořád se to jeví jako rovina - jinak bych netestoval na tom úseku - 11,42 sec !

3 měření - rovinka jako v 1 případě akorát v protisměru - 12,16 sec

sečteno podtrženo - průměrově z 80 na 120 při 4ce to mám za 12,26 - to je slušný ne? :p

PS: mám zimáky lol

Editováno: , autor: Premek84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...