Přejít na obsah

Auto pro přítelkyni


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Nazdar lidi, pritelkyne udelala ridicak a chce auto :D Tak nas ted holt ceka vyber toho, co zvolit. Bojim se ji pujcovat fabii i kdyz mam sluzebni auto, protoze preci jen FRS s chipem neni vhodna pro zacatecniky a jeste k tomu zensky ;)

Jako prvni auto bych asi nevolil novy - i kdyz se tomu nebranim. U ojeteho cena tak do 150, u noveho do 250. Vybava - posilovac rizeni, airbagy - aspon 4, elektricka okynka, pripadne klima. A ted poradte, co zvolit :D;) Nemusi to byt skodovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feldu nez se trosku vyjezdi, preci jen je skoda mit vonafku novou nebo starsi a mit to obouchane. Na nejaky mesic bych ja osobne koupil vyhodne Felinu a po zime bych do neceho skocil, zatim by jsi mel krasne an rozmyslenou mezitim co ona uz by valela! Tim v zadnem pripade nehodlam zpochybnovat soferske kvality tve milovane! :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu zkušenost že s Fábii se náhodou holkám jezdí dobře :palec2:

A to ani nemaj ještě řidičák (ale pšt !) prostě jsme jen zkoušeli před jízdama jak jim to jde a celkem se chytaly..

Ale výběr máš velkej, tak asi co se jí bude líbit buď vzhledem nebo nějak prostorově (kufr, sedačky atd..)

Viděl bych to na škodu, ford, peugot..?

Vyhnul bych se asi Dacii a nebo nějakým extra starým autům. Tuším že za 150tis je výběr solidní.

NOvý za 250 taky nebude problémem. A to zasek Ford, Peugot, Škoda.. (škoda ovšem zbytečně drahá jak určo víš a znáš..)

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine taky mi mami chce koupit Smarta.. neustale propočítávám jak dlouho budu jezdit s fábkou za cenu Smarta :D

Ale autí to není špatný.. v M-B mi řekli že to auto je samo o sobě jeden styl :feve:

Edit: francouzům se taky těžce bráním, páč mi je furt hází do hlavy jeden kolega v práci..

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi volbu (ja to chcu koupit manzelce) Opel Tigra , nejakou slabsi kubaturu at se holka nauci ;) nebo pokud nema sportovniho ducha tak corsu

(a nepiste mi tu zvasty typu opla ani zadarmo, at popise zkusenosti ten kdo opla ma nebo mel ! ja mel corsu pres pet let a nestala me na opravach ani halir)

jo jeste mala rada , kdyz opla tak ne diesel, davaji do toho ne prilis povedeny motor Isuzu ! benzinovy ECO motor pri slusne jizde v male kubature jezdi za 5l

jeste rekni ze neni hezka :Dhttp://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6534491

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamoš má natuněnýho Opla, ale celkem se mu rozpadá pod sedačkama (skoro doslova).

Ale nevím co má za rok výroby, je už starší.. takže ty novější na tom budou určo o mnoho líp. Doufám..

Je to teda 3dveřák, ale moc žere (2litr..)

MOžná ji ukecej do toho Smarta :o) moc jich nejezdí a spotřebu do města to má akorát (jen nebrat v dieslu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine vubec nemej strach z toho ze by tva pritelkyne Rsku ublizila. Pujc ji to nekde, otestuj si ji jaka je ridicka, a v klidu ji to nech pokud vsak na auto nejsi nejak hloubeji fixovan.

Ja sem svoji pritelkyni taky ucil jezdit na fabii s 130 kobylama a byla to v pohode, zeny od prirody ty vsecky pedaly tak lechtaji ze ony tam ten vykon ani nejsou schopny najit. Dneska pritelkyne jezdi celkem solidne i delsi streky 200 - 300 km a uz se pomalu zacina zajizdet. A uz to zkousela i se 180konovou octavii ktera je podle me vzhledem k ovladani mnohem horsi pro zenu nez fabie, a taky ji to jde.

Nez vyhazovat prachy oknem za dasli ctyrkolovy plech, to mej radsi vice trpelivosti a prachy nekam investuj, bydleni, sport atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manželka jezdí v předchozí generaci nissanu micry a můžu ti říct, že je spokojená a já nakonec taky, auto příjemně malý, litrový obsah je v platbě pojistného za hubičku a navíc japonec do kterého lejeme benzín a jednou za dva roky vyměním olej, poslední dobou jich dost vídám v bazaru u prodejců nissanů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia, Yaris a moc se mi libi Corolla, ale osobne bych ji pujcil FRS, problem bych v tom nevidel... Jestli ma odrit blatnik na FRS nebo obyc Fabii, mas to jedno :)

On má v FRS modlu, to je ten problém. ;)

Koukl bych i na nedoceněnou Hondu Jazz a Swiftíka, i když ten zdroj ND na škodovku v podobě tohodle fóra bude u Kačky coby začátečníka pár týdnů asi plus - spíš než plechy to budou ráfky vs obrubník a takový ty klasický detaily, na který si během pár dnů přijde sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, chlapi.... Zase neblaznete... P2M, ja chapu ze si chces rejpnout :D Ale ted to fakt neni na miste... Myslim si, ze FRS je dost silny auto pro zacatecnika a i me to obcas stale jeste prekvapi. Nemyslim si, ze by zrovna pro uplneho zacatecnika, kdyz vidim jak jeste brousi spojku, bylo tohle auto vhodny. Sami vite, ze staci trosku neopatrnejs prislapnout plyn a je v tom lepsim pripade v pangejtu, v horsim nekde ve strome... Jinak o plechy mi nejde, nejsem fanatik.

Jeste uvidime co se ji bude libit, na vyber je toho dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...