Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

no právěže bolero z fl nesvítí v před fl vůbec....

Tak to jsem nahranej... Myslel jsem právě, že bolero ze Superba bude v poho a ono nic moc, za světla spíš nic než moc... Do navi se mi nechce, jsou to zbytečně vyhozené peníze... Opravdu tady neni žádný elektro-psychopat co by to dokázal nějak obejít? Přece jde jen o čidlo, musí to jít nějakým způsobem obejít a nechat to svítit na plno pořád...

Podle čeho to v Superbu mění svit když to rádio má čidlo v sobě?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to superbovské ještě bere nějaký jiný faktor z canu (asi i signál o denním svícení).

Jsem z toho fakt lama. Někdy je krásně vidět i za plného sluníčka-displej svítí a jindy zase je to chcíplotina a to je třeba pod mrakem.

Fakt nevím, ale již jsem se s tím smířil a dá se s tím žít. Nebo to pak vyřešit radikálně (což jsem již zde četl) - koupit funglovou OCT2 :kol-29:

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to superbovské ještě bere nějaký jiný faktor z canu (asi i signál o denním svícení).

Jsem z toho fakt lama. Někdy je krásně vidět i za plného sluníčka-displej svítí a jindy zase je to chcíplotina a to je třeba pod mrakem.

Fakt nevím, ale již jsem se s tím smířil a dá se s tím žít. Nebo to pak vyřešit radikálně (což jsem již zde četl) - koupit funglovou OCT2 :kol-29:

Tak ta rada s FL Octou nebo superbem je GOOD :kol-47: akorát než na to našetřim, tak už v ní bude jiný rádio :kol-44:

nemáte někdo známého v MB? Kdyby se zjistilo jak to funguje v Superbu, určitě by se to dalo dodělat i v octě, stejně jako vyhýbka na signál FM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to superbovské ještě bere nějaký jiný faktor z canu (asi i signál o denním svícení).

Jsem z toho fakt lama. Někdy je krásně vidět i za plného sluníčka-displej svítí a jindy zase je to chcíplotina a to je třeba pod mrakem.

Fakt nevím, ale již jsem se s tím smířil a dá se s tím žít. Nebo to pak vyřešit radikálně (což jsem již zde četl) - koupit funglovou OCT2 :kol-29:

no mne to robi tiež rozne divy a neprišiel som na žiadne súvislosti. Ráno naštartujem, rozsvieti sa naplno, svieti tak pol minuty....a potom pohasne...a niekedy po dlhsom case sa zase nejako rozsvieti. Mam automaticke svietenie - Skandinavske.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne to robi tiež rozne divy a neprišiel som na žiadne súvislosti. Ráno naštartujem, rozsvieti sa naplno, svieti tak pol minuty....a potom pohasne...a niekedy po dlhsom case sa zase nejako rozsvieti. Mam automaticke svietenie - Skandinavske.

Přece to nemůže být závislé na světlech... chápu že bolero z FL octavie blbne (nefunguje) protože nemá vlastní čidlo a nemá kde vzít informace o stavu světla, ale hlava mi nebere to superbovské, když to to čidlo má v sobě... A steně to nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

opravdu ta frekvencni vyhybka na bolero napojene jen na jednu antenu (v OIIpredFL) tak pomuze?

me se teda stala jedna vec jeste, driv mi to ve meste melo signal na radia uplne vpoho, mimo mesto se to zhorsovalo..v lete jeste vpoho, ale v zime hruza

byl sem ted 2x v mycce, antenu povolil, sklopil a pritahl, nicmene jak ten kartac se vraci zezadu, dycky mi tu antenu nabere, napne a ona pak jebne do zadniho skla, rana jak krava

no a od te doby se mi zda ze se mi ten signal jeste vic podelal, nekdy i ve meste najednou nemam signal skoro vubec, nebo to dost sumi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

opravdu ta frekvencni vyhybka na bolero napojene jen na jednu antenu (v OIIpredFL) tak pomuze?

me se teda stala jedna vec jeste, driv mi to ve meste melo signal na radia uplne vpoho, mimo mesto se to zhorsovalo..v lete jeste vpoho, ale v zime hruza

byl sem ted 2x v mycce, antenu povolil, sklopil a pritahl, nicmene jak ten kartac se vraci zezadu, dycky mi tu antenu nabere, napne a ona pak jebne do zadniho skla, rana jak krava

no a od te doby se mi zda ze se mi ten signal jeste vic podelal, nekdy i ve meste najednou nemam signal skoro vubec, nebo to dost sumi

Ta výhybka opravdu pomohla, tedy alespoň mě. Měl jsem bolero jen na klasiku co je v OII a signál jen po Plzni, za městem to dost šumělo, nechal jsem si udělat výhybku a mam klid. S tou anténou já osobně problém neměl nikdy v myčce. Mám tedy combi, dam jí dolů a ona končí těsně za rantlem střechy, a nikdy mi nic nepraštilo do střechy, jak to je u hatchbacku to nemůžu sloužit, jezdím jen ve FL a ty mají anténu sundavací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok diky, pujdu taky do vyhybky a uvidim

Nejlepší na tom je to, že nemusíš nikde nic tahat ani předělávat, jenom vyndáš rádio, odpojíš anténu, vrazíš mezi to výhybku a je to. Samozřejmě jestli máš někde stínění překlesaný, nebo máš něco s prutem, tak to musíš ještě taky opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Stringo: všiml jsem si v inzerci že prodáváš bolero, zbavuješ se ho kvůli tomu špatnému podsvícení?

ahoj,

ano, to je jeden důvod, druhý je ten, že mam možnost koupit navi za slušné peníze. To podsvícení je na nic když opravdu svítí slunce, jinak je to celkem v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda no.... Jakou navi? Origo nebo externí?

Chci origo, Columbus je mazlík. akorát budu muset dodělat GPS anténu. Slyšel jsem něco o GPS anténě, co je pod palubovkou, to by bylo super, hned by to nebilo do oka, kdybych neměl ploutev na střeše, náhodou o tom nějaké informace?

Jinak v kvalitě se Bolero a Columbus nějak výrazně liší? Slyšel jsem že po zvukové stránce je Bolero fakt špica... jak Columbus?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...