Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

tak sem tu gateway našel, mam tam 1K0 907 530K, takže to taky nebude fungovat pokud sem pochopil ta písmenka na konci. Ještě jeden dotaz, chtěl jsem aby mi fungovalo to, že odemknu nebo zamknu auto a bude mi chvíli svítit vpředu a vzadu světlo, prej ale mam jednu z prvních "komfortek" která to neumí, že musí být novější, to neni tahle gateway co? Co je to za jednotku, kde ji najdu a je obtížné to vyměnit za novější? Případně to svícení, neumí to nějaké relátko, nebo tak něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, potřeboval bych poradit. Dneska jsem zakoupil nové rádio BOLERO, ale vzhledem k tomu, že nedávají dokumentaci v autorizovaném servisu, tak nevím, jak velkou paměťovou kartu toto rádio zvládne. Našel jsem ve starším, že jen 2GB SD CARD a v novějším manuálu pro novější rádio až 32GB. číslo dílu je 1z0035156M, verze software 20110315A. Já osobně vlastním Š. Octavii II (facelift) elegance r.v. 2009, tak mi tam měli dát rádio z toho roku, dále vozidlo nemá handsfree bluetooth, ale má MDI,...jedná se mi dále, že v SETUP Rádio nebo DISPLEJ nenajdu další okénka, jako AUX nastavení atd...je možné, že při vyměňování ze SWINGU na BOLERO se musí ještě něco upravit, ale v návodu je uvedeno, že tyto okýnka by tam měly být!! Přitom dříve u SWING mi tam klasicky nabízelo funkce, které nefungovali - příklad handsfree bluetooth. díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V MR2010 používám kartu SD HC 16GB, jestli je rádio kupované nové nyní, bude vyrobené zřejmě později než auto a zpětná kompatibilita by neměla být problémem. AUX se tuším musí někde v menu zapnout. Když připojíš něco k MDI tak to hraje a ovládá to zařízení? Jinak nevidím výhodu v tom když rádio nabízí funkce které nefungují... mám pocit, že bez HF by to mělo tlačítkem Phone ztlumit zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

niekto to tu riesil svojim programom (zial ten mi nefungoval), ale na urychlenie citania mp3 je potrebne vytvorit playlisty a mp3 ulozit v zlozkach na 10 urovni.

K tomu co chcem napisat: vyskusany, jednoduchy a uzitocny program je Playlist creator:

http://www.softpedia...t-Creator.shtml

snad to niekomu pomoze.

Editováno: , autor: BeP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Na jednu anténu ti to bude fungovat. Stejně tak mi fungoval i Columbus.

Když chceš mít obě, tak řešením je buď druhá anténa někde pod palubovku nebo "kmitočtová výhybka".

post-10351-1257195412_thumb.jpg

Ahoj,

máte někdo zkušenost s doděláním druhé antény? Mátě někdo nějakou nalepovací vyzkoušenou? GSMková anténa je asi pro jiné frekvence a nebude fungovat? Škodovka vypustila redukce z 2din/1din (neni to redukce, ale pouze pripojeni na jeden anteni vstup!), daleko lepší je kmitočtová výhybka, ale cenově je jinde.. proto si pohrávám s myšlenkou druhé antény (finančně výhodnější..). Řeším to do fabie fc, originál je druhá anténa na předním skle a zesilovač za zrcátkem, do toho se mi zrovna nechce, měnit čelní okno..

Editováno: , autor: Bobik_a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den, chci se zeptat zda-li má Bolero automatickou regulaci jasu. V návodu to nikde není tak nevím. Stává se mi teď poslední dobou, že mění různě intenzitu osvětlení, tak nevím jestli je to vada. Za měsíc mi končí záruka tak bych to rád kdyžtak pořešil ještě v záruce, kdyby to byla vada... Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám O2 Scout po faceliftu, takže si to bere z budíků? Já si toho začal všímat až teď, že se ta intenzita mění, předtím jsem si toho právě nějak moc nevšimnul...mám auto půl roku...Tak pokud je tam regulace tak je to ok :kol-31: . Díky :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, přečetl jsem si to tady všechno.

Mám oct.2facelift, rok 8/2011. Nemám parkováky (ale budu je chtít časem). GW měnit tedy asi nemusím. Připravu pro autorádio mám. Rádio žádné jsem při koupi nechtěl.

Měl jsem do včerejška 1din rádio sony, které jsem měl v autě-vše ok ohledně funkce. Pro funkci bolera jsou nutné konektory:

- Svorkovnice -B-, 12-pólová (ovládání CDměniče a vstupní signály audio CD)

- Svorkovnice -C-, 12-pólová (signály telefonu, mikrofon)

Ale já tyto konektory v přípravě pro autorádio nemám. Pouze tyto :

- Svorkovnice -A-, 8-pólová (výstupy pro reproduktory)

- Svorkovnice -D-, 8-pólová (napájecí vedení a sběrnice CAN)

Otázka je: kde se dají dokoupit i s kabeláží a jak se jim správně říká.

Dík Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám někoho z okolí Plzně nebo Tachova, co by mi poradil jak dostat do Octavie II MR2005 BOLERO místo STREAMA. tady je sice spoustu info, ale pořád nevim co přesně potřebuju, něco je ze suberba, něco z FL octavie II, fakt se v tom nevyznam. Kdyby někdo věděl a pak pomohl dát dokupy, tak mi dejte prosím PM vědět, předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...