Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Tak už opravdu nevím kudy kam :feve:

Pročetl jsem celé vlákno a jsem na tom stejně jako na začátku... Mám OII 2005, chci si pořídit BOLERO. Je tu někdo z Plzně nebo okolí, kdo už Bolero zapojoval do téhle octávie, nebo kdo tomu rozumí a dokáže mi poradit co a jak mam udělat aby mi vše fungovalo?

Např. Bolero z FL píšete že blbne s jasem a příjmem rádia, Bolero ze Superba ale má jiné rozměry a nepasuje tedy do OII, potom gateway se musí vyměnit, řj do parkováků, něco přenastavit... nejsem v tomhle směru vůbec použetlný, fakt by mi pomohlo kdyby tu byl někdo z okolí Plzně - popř. Tachov nebo Klatovy kdo by mi řekl co mam sehnat a pak bych přijel a pomohl mi to dát všechno do kupy :help:

Díky za info a případnou pomoc. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentalne mam Nexus s handsfree sadou 5P0 862 335 C spolu s bluetooth a chcem prejst na Bolero.

Ked prejdem na Bolero, dam novu gateway, bude fungovat HF sada aj cez bluetooth?

pasuju vsetky konektory?

musi sa nieco prepinovavat alebo za len zastrcia konektory a vsetko funguje?

ked budem kupovat pouzivane Bolero, staci ho otestovat len napichnutim do auta bez kodovania a bez gateway? Bude na 100% otestovanie fungovat? samozrejme nasledovat potom bude gateway a kodovanie.

Kto vo vychodnych cechach/morave, zapadnom slovensku nakoduje, pripadne zaroven doda gateway?

viem, mooc otazok, ale precital som cele vlakno a toto som sa nedozvdel.

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s hf ti to nebude fungovat, musíš vyměnit jednotku HF + GATEWAY... hf uvidíš pouze na maxidotu jak do ted, ale nebudeš ho moct ovládat přes bolero.. na vyzkoušení nemusíš měnit vůbec nic, stačí připojit a zadat pin... potom je nutné radio nakodovat - hlavně jestli je nebo není soundystem - pak hraje radio strašně potichu.. a v poslední řadě hlavně frekvenční výhybku, jinak má radio hrozně špatný příjem

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie celkom rozumiem. tzn, ze do tel zoznamu sa dostanem cez pravu packu pod volantom, budem moct prijimat a ukoncovat hovory cez packu, ale zvuk mi nepojde cez radio? HF sa ani nespoji s telefonom? alebo sa len do telefonneho zoznamu nedostanem cez radio? prosim o blizsie vysvetlenie, nerozumiem tomu.

co znamena: "musíš vyměnit jednotku HF + GATEWAY"??? k HF ja dalsia gateway? ci to je ta co musim menit kvoli boleru?

ak by som predsa musel menit HF sadu, kolko cca stoji?

rozmyslal som skor nad dalsou antenou, co je lepsie? frekvencna vyhybka alebo dalsia antena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ked som hladal riesenie na pripojenie cuvacej kamery tak kvoli tomu ze BOLERO nema video vstup mi bolo povedane ze spominany video vstup(http://levnealarmy.cz/eshop/car-multimedia/video-audio-tv-adaptery/audi-mmi-a-v/video-vstup-pro-vw-mfd3-rns510-miv-mfd3.html) by to mal vyriesit(nie je primarne urceny pre bolero no vraj by to malo fungovat). Preto by ma zaujimalo ci tam vobec hentaky konektor pripojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebolo by mozne ako druhu antenu k boleru pouzit gps antenu, ktoru v aute mam, kedze som mal nexusa???

ak je iny konektor, co asi je, neda sa vymenit? da sa vlastne kupit spravny?

staci pre bolero gateway 1K0 907 530 Q ?

vdaka

Editováno: , autor: BeP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...