Přejít na obsah

Apple iPhone 3G a WM


jirkaK

Doporučené příspěvky

to Warhead: Jak jsi spokojeny s HTC...? Ja mel vzdycky nokii a ted jdu bud do toho diamondu nebo touch PRO, jeste nevim...

Inu osobne mam kaisera a diamond jsem mel jen parkrat na test , vlastne vsechny pda funguji obdobne takze spis vybirej dle toho co ti vyhovuje , typ klavesnice , pameti a tak ;) ten diamond je dost miniaturni nevim jakou bude mit treba vydrz baterky a jak je peknej tak se stejne rychle upatla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu osobne mam kaisera a diamond jsem mel jen parkrat na test , vlastne vsechny pda funguji obdobne takze spis vybirej dle toho co ti vyhovuje , typ klavesnice , pameti a tak ;) ten diamond je dost miniaturni nevim jakou bude mit treba vydrz baterky a jak je peknej tak se stejne rychle upatla :D

No baterka se da dokoupit 1800 oproti puvodni 900 a upatlani neresim, kopim na to folii a klavesnici asi taky moc nevyuziju....Zatim se fakt rozhoduju, chci proste mobil GPS a WM v jednom a v relaci kolem 12 litru jsem lepsiho nic nenasel (mel jsem na zkousku HP a po hodine navigovani se prehral a na pul hodky vypnul, takte stacilo), kdyz tak hod nejaky tip na dobre PDA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

typ .... tezko rict lol diamond se mi libi , jak jsem psal jedina vec ktera mu chybi je slot na kartu , takze treba navigacni software ofiko moc nesezenes bo je na kartach (ale kdo dneska resi neco ofiko :D) , jinak i proti zminenym hpckum nic nemam vzdy mi jely bez problemu , mel jsem 6515 a testoval jsem 614 treba a taky v pohode, moje priority treba jsou : silny procesor(pod 400 nejdu), velka ramka (dnes aspon 128), klavesnice (tu ty nepotrebujes jak jsi psal), a jemny displej pokud mozno s VGA (coz diamond take ma) . Jinak tech 192 na diamondu zas neber jak nejakou bombu bo to jeho Touchflo 3D si to sezere jak kdyby to melo 128 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj no pokud bych sehnal za rozumnou cenu Touch PRO (raphael) tak je to jasne ale 15 litru je dost.Jinak origo nemam snad ani soft v hodinkach, takze to je to posledni.4 GB neni moc ale myslim ze staci. Jedine co me fakt zajima jak dlouho asi ten diamond kdyz budu relativne jen volat vydrzi na jedno nabiti. Pokud to bude pod 3-4 dny tak suchar, nebudu ho porad krmit jak tamagoči....muzu ho mit za 9 tak o nem uvazuju no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No baterka se da dokoupit 1800 oproti puvodni 900 a upatlani neresim, kopim na to folii a klavesnici asi taky moc nevyuziju....Zatim se fakt rozhoduju, chci proste mobil GPS a WM v jednom a v relaci kolem 12 litru jsem lepsiho nic nenasel (mel jsem na zkousku HP a po hodine navigovani se prehral a na pul hodky vypnul, takte stacilo), kdyz tak hod nejaky tip na dobre PDA

Tak to jsi se asi spatne dival... Jeden z nejocekavanejsich konkurentu iPhonu, muj "skoronovy" samsung i900 Omnia

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?cati...2&catalog=1

celkem se na nej klepu! ;)

V prodejnim baleni pridavaji navic autonabijecku, drzak do auta a plnou verzi neomezenou casove ROUTE 66 pro vychod vcetne CR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jediny, cohoz se bojim, udajne vsak TT8 uz ma toto rozliseni integrovane funkcni... Bracha ho mel nekde na predvadecce SMASUNGU v Nemecku v packach ani nevedel ze je to tento a sam od sebe mi o nem rikal, ze to ma byt nejaky libovy foun, tak jsem pul roku cekal a je tady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ja sem si poprvy nabehl bo na square screenu (240x240) krome joo komercnich programu co chtej bejt vsestranny toho moc nebezelo , je pravda ze furt lepsi vetsi nez 320 nez mensi bo to treba budes mit mensi ale aspon se ti to tam narozdil treba ode me vejde :D tohodle jedinyho se bojim jinak to vypada pekne ;) a hlavne zalohovat zalohovat zalohovat :D

Editováno: , autor: warhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci ti kazit radost, ani omnii nejak hanit , jiste to bude hodne naslapnuta vec,ale vecicky s WM se co se tyce rychlosti a jednoduchosti ovladani nemuzou s apple ani chtit srovnavat , ale jak rikam nechcu to hanit a kazdemu jiste vyhovuje neco jineho, naproti WM ma apple zas spousty nevyhod ktere nemusi vadit ostatnim ze , jako napr. BT jen pro handsfree,nefunkcnost mms (nevim no za posledni dva roky jsem poslal jen jednu :) ),trosku podivny sms klient,ale zas na druhou stranu vynikajici dotykovy display,jednoduche ovladani ,milion aplikaci zadarmo,ale do auta bych Iphone asi nedoporucil,trosku zbytecne na telefonovani ,kdyz to je tak vynikajici hracka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...