Přejít na obsah

Apple iPhone 3G a WM


jirkaK

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

takze pro obycejneho cecha zkusenosti po par dnech pouzivani iphone :D

genialni telefon s perfektnim ovladanim, prumerny uzivatel se po case nauci frknout ho do cestiny,pokrocily uzivatel jako ,,JA,, :D uz ma v nem nekolik placenych aplikaci zadara, spore ,kroll, plus takove vychytavky jako aplikaci na mms demo na 4000 dni pochopitelne zadara,propojeni s wifi s notebookem jak pres hot spot tak i pres router, proste shrnuto kdo ho nemel nikdy v ruce a nevidel na nem video,hudbu,hry,mms,ICQ,skype tak muze jen kritizovat ,ale ajfounek je to nejlepsi co jsem kdy drzel v ruce a founy s WM si v rychlosti co ma ajfounek muzou jen tise zavidet ,navic opravdu po par hledanich na netu si do nej nacpete zadara vse co chcete

i kdyz 100% lidi ulitava hlavne na hrach a na videiich stahnutych z youtube pres mxtube,v tom vypada ajfoun opravdu jako z 22 stoleti,nadhera je treba sedet u telky a na pozadi ajfouna mit zaple icq,email a jeste to mit v pohotovosti na prijem telefonovani, v tom se v rychlosti blesku kouknout co davaji v telce na 120 programecha jake je zrovna venku pocasi ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja jsem slysel ze tento telefon nema zdirku pro zadnou kartu. Ja ted kupoval mp3 malej prehravac a ten ma rozsirenou pamet diky flash kartam - to byla taky podminka ke koupi.

Jak to tady u toho telefonu je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ponevadz si s founem neustale hraju tak max jeden den :D

slot na pridavnou kartu nema,ale lehce ho propojis pres wifi treba s notasem a kopirujes si co zrovna potrebujes,nevim zatim se mi 8gb pameti nepodarilo nacpat a filmy mas z pc ve founu za sekundu

nechci vas nejak premlouvat,ale podle me je to to nejlepsi na trhu,ovsem opravdu ho musis odblokovat a pak je to teprv to prave orechove, GPS navigaci snad nekdo do budoucna zmasti, foun je na ni pripravenej

takze jedine opravdove nedostatky : zatim neni GPS navi a nema v sobe flash prehravac i kdyz ten prej uz je ale apple ho zatim neuvolnilo

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me vede Omnia... IGO8 s 3D budovami a terenem na nem jde, to mi staci, wifinu to ma taky 5MPIX fotak s autofocusem neni uplne k zahozeni a na MMS nepotrebuji externi programy... Obcas si i pres bluetooth poslu nejake to foto do pc :D .

Ovladani oprosti ostatnim WM MDA velmi svizne, pamet 8GB interni + slot pro micro sd.. Ja jsem nyni na 16 GB... :palec2:

At zije ufjon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to dlouho, co jsem přemýšlel co koupit - jestli iPhona, nebo Diamonda. Hodně jsem toho pročetl a Diamond vyhrál (i když ne úplně).

1. Displej VGA - ale menší než iPhon (měně barev - ale nevím kolik je lidské oko schopno uvidět)

2. Není to kus nábytku v kapse (pohodlně vejde do pouzdra od N6300)

3. Má češtinu v základu (někomu to je jedno jestli anglina nebo ne - ale když hledáš třeba nastavení WiFi a nedaří se, tak je čeština lepší...)

4. Ale hlavně - GUNGUJE GPS (TOMTOM, iGO...) - toto rozhodlo

5. Všude se válí mnoho softu pro WM a všechno funguje hned na poprve.

6. MMS ani kopírování neřeším - nepoužívám

7. uFon neumí MAS STORAGE (snad se to tak píše) - kopírování na interní paměť bez extra softu - tak jak fleška

8. Ovládání prsty umí i Diamond a když mě to přestane bavit, tak mám ještě k dispozici pero.

Jak to tady čtu, tak jsem udělal asi dobře, protože jsem si ho donesl domů a fungovalo všechno a nebylo to DoDo (dodělej doma).

Jo a výdrž baterky - když jen telefonuješ (málo), tak snad i 3 dny, ale já to neřeším (mě vydrží 1 den), protože nabíjím každou noc, což není žádný problém a mám pořád dostatek energie.

Na velkou baterku zapomeňte, protože v tom okamžiku máte v kapse zase kus nábytku (nabyde asi o 7 mm).

To je vše a teď do mě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne no kazdy preferuje neco jineho, ja se priznam mam ijfona jako hracku a proto mi nejak nevadi si vsechny nedostatky vychytat , chapu ze nekdo chce mit vse uz z vyroby .

ale Davone tu Omnii zacinam zlehka zavidet :D to vypada na opravdu naslaply stroj i kdyz co vim tak CPU mame stejny,zalezi jak se k tomu postavi apple a co noveho vyda (ufoun jede taky na cpu samsungu)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj nazor je ze apple si hodne dobrych vecicek schovava az konkurence ukaze sve modely,potom to vysypou ,ted maji prodej velky neni treba,

kazdopadne si musim nekde s omnii pohrat a srovnat ,hlavne me zajima jestli dotykovy display dosahuje kvalit apple, s tim WM doufam ze uz se polepsili,dosavadni rychlost vsech WM aplikaci byla tragicka :( a taky jedno velke plus pro apple :D zkuste mi najit telefon na kterem si zahrajete neco takoveho

ty hry na nem nemaji konkurenci

btw puvodni vlakno jsou rady uzivatelum iphone,takze at nesirim warez :D kdo chce mit zadaco skoro vsechny aplikace v appstore a cydii pisnete pm,

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video celého systému vypadá opravdu obdivuhodně. Nenechte se ale zmást, protože se nejedná o vlastní OS, ale pouze o uživatelské rozhraní vyvinuté speciálně pro prezentaci schopností čipsetu Tegra, které běží na operačním systému Windows CE.

Takze to pobezi opet na Windowswch a opet neni co resit a srovnavat... lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...