Přejít na obsah

Apple iPhone 3G a WM


jirkaK

Doporučené příspěvky

Tohle mě pobavilo, sorry chlapi, není to obyčejný telefon je to multimediální zařízení. V pátek šli tři naši dělníci do T- Mobile a každej se upsal a koupili si iPhone, když s tím přišli do kanclu tak na to koukali jako telátka na nová vrátka. Prý jim do toho dali v prodejně sim a už to nefunguje, (neuměli odemknout klávesnici). Tak jsem jim úplný základ ukázal, ale stejně, jen jeden mi odpověděl na sms, ostatní tvrdí, že jim to nějak pípalo, ale neví co to bylo. Počítač doma nemá ani jeden a mp3 už slyšeli, že něco takového existuje, a prý na tom je hodně písniček. Jeden ten nejchytřejší se mě včera ptal jestli to od něj nekoupím, ti dva jsou ještě pořád in.

Proč to sem píšu? Protože z iPhone bude ještě plno lidí nešťastných, opravdu to není obyčejný telefon. Nezavrhuju ho v žádném případě je to bombastická hračka, pro člověka co ví co od něj má čekat, jenže zatím ho nechci, mám nový komunikátor a počkám až u Jablka vyřeší některé dětské nemoci.

Zadejte chlapi na seznamu do vyhledávače iPhone forum. Tam najdete opravdu dobré forum o iphone v češtině, které už nějaký pátek funguje a jsou tam maníci co vědí jak s tím zacházet.

Návod tohle nepotřebuješ, stejně si tam nakonec nasypeš prográmky které se ti budou líbit. Ber to spíš jako počítač a na ten taky návod není, protože není k čemu navádět.

Přeju úspěšné objevení "geniality jednoduchosti jablka".

Ostatní než si koupíte něco in, tak si o tom něco zjistěte, dnes se zatím uživatelům iPhone 3G směju.

Sorry za ostřejší příspěvek, ale fakt nemůžu jinak :D

Ještě než se spustí flame jablko x Mrkvosoft. Ano je sposta lepších zařízení, mp3 přehrávačů, telefonů, komunikátorů, foťáků, ale podle mě se opravdu tenhle tah Jablku podařil a nacpali všechno do "hezké, poměrně malé krabičky"

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že situace, kdy tu nejnovější techniku (zejména mobily na splátky) si člověk může prohlídnout "dole" na dílnách, kde se mezi svářečkama a bruskama atd běžně využije MP3, Wi-Fi, touch pad atd., platí nejen u nás ve firmě... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mě pobavilo, sorry chlapi, není to obyčejný telefon je to multimediální zařízení. V pátek šli tři naši dělníci do T- Mobile a každej se upsal a koupili si iPhone, když s tím přišli do kanclu tak na to koukali jako telátka na nová vrátka. Prý jim do toho dali v prodejně sim a už to nefunguje, (neuměli odemknout klávesnici). Tak jsem jim úplný základ ukázal, ale stejně, jen jeden mi odpověděl na sms, ostatní tvrdí, že jim to nějak pípalo, ale neví co to bylo. Počítač doma nemá ani jeden a mp3 už slyšeli, že něco takového existuje, a prý na tom je hodně písniček. Jeden ten nejchytřejší se mě včera ptal jestli to od něj nekoupím, ti dva jsou ještě pořád in.

Proč to sem píšu? Protože z iPhone bude ještě plno lidí nešťastných, opravdu to není obyčejný telefon. Nezavrhuju ho v žádném případě je to bombastická hračka, pro člověka co ví co od něj má čekat, jenže zatím ho nechci, mám nový komunikátor a počkám až u Jablka vyřeší některé dětské nemoci.

Zadejte chlapi na seznamu do vyhledávače iPhone forum. Tam najdete opravdu dobré forum o iphone v češtině, které už nějaký pátek funguje a jsou tam maníci co vědí jak s tím zacházet.

Návod tohle nepotřebuješ, stejně si tam nakonec nasypeš prográmky které se ti budou líbit. Ber to spíš jako počítač a na ten taky návod není, protože není k čemu navádět.

Přeju úspěšné objevení "geniality jednoduchosti jablka".

Ostatní než si koupíte něco in, tak si o tom něco zjistěte, dnes se zatím uživatelům iPhone 3G směju.

Sorry za ostřejší příspěvek, ale fakt nemůžu jinak :D

Ještě než se spustí flame jablko x Mrkvosoft. Ano je sposta lepších zařízení, mp3 přehrávačů, telefonů, komunikátorů, foťáků, ale podle mě se opravdu tenhle tah Jablku podařil a nacpali všechno do "hezké, poměrně malé krabičky"

Tak to asi budu přeci jen trochu dál, než nějaký zedníci od vás z práce. Jednak se k vůli tomu krámu nepotřebuju někam upisovat na roky a druhak u compu sedím pracovně denně a běžný aplikace používám. Měl jsem samozřejmě na mysli normální uživatelský funkce, který jsou tu prostě občas specifický tak, jak už to u Apple bývá. A mimochodem, o tom, že to je "telefon" tu nepadlo ani slovo, než jsi s tím začal ty. Jo, a za to i Phone forum díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, jen jsem ukazoval jak jsou lidi blbí, prostě standardní zedník co umí namontovat okno a večer vychlastat svých 5-6 kousků, tak ten je opravdu jen úsměvný, ty používáš počítač to je vidět už tvojí přítomností tady ;) , nikde jsem taky nenapsal, že ti chybí inteligence. Bohužel mezi uživateli co si od pátku koupili iPhone jsou tobě podobní opravdu vyjímkou. Už jenom masivní kampaň na tupé ovečky po celém světě, to je věc co mi nevoní i když je opravdu tohle zařízení přinejmenším opravdu hodně zajímavé. Včera mě pobavila zpráva, že v Polsku nahnali před prodejny Orange zaměstnance a brigádníky aby vznikli fronty a mohli poukázat jak je to exkluzivní a žádané.

Kdybych nechtěl tak ti neporadím to fórum a nepopřeju ti úspěšné objevení "geniality jednoduchosti jablka".

Jinak znám dost lidí co začali používat iPhone (myslím předešlou verzi) a dost rychle chtěli sehnat iMac, iBook.... ta jednoduchost je fakt geniální (bohužel na iMac zatím nemám)

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rek bych ze trosku pocitacum rozumim, skladam je a rozjizdim ;)

tak prvni dojmy jsou super az na jedno velke - , Itunes je opravdu megasrot a pcsuite jsem neprisel jak ho rozslapat(porad mi chce instalovat nejakeho daemona do telefonu a kdyz to provedu co po me chce napise failed), jeste zkusim total comander ale jak nepujde ten tak budu hodne zly <_< , btw itunes mi neustale pada a vypisuje chybu , opravdu srot program, nechapu jak mohli neco takoveho v apple spachat, surfovani pres wifinu a pohyby po obrazovce,otaceni super, prehravac ipod trosku slabsi a sklamani ze to umi prehravat videa jen 3gp , na divx a podobne zapomente (mam ho doma chvilku pokud to jde pres nejaky externi programek tak se na me nezlobte a poradte :D ) , co jsem zvlad dat do nej cestinu , celkem hezky navod zde : http://www.iph0ne.sk/cz/funkce.html

napiste taky nekdo co je uzitecne a nejake ficurky :)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze jsem se prichystal po jednodennim hrani si s telefonem ze ho frknu do nabijecky na nabiti a ejhle ono nic :D proste po asi dvou minutach telefon ukaze ze je nabity ,ale baterie na nule . Vydal jsem se do T-Mobile kde mi rekli ze holt ho poslou do servisu jestli jsem se s nim nahodou nekoupal a at si 30 dni pockam , takze jsem bez penez a bez mobilu , :specool:

me uz mrdne , v posledni dobe je tech pokazenych veci opravdu hodne :unsure::(

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me je to naprosto zoufaly pristroj :p cekal jsem ze s tou gps to uz bude paradicka ale opak je pravdou ;) WM rulz lol

1. cast nesouhlasim, srot to neni, je to libovka, ale tezce nedoladena... Chtel jsem ho hodne, ale svagrova ho ma z Ameriky uz dele nez je nyni u nas a uz ho vazne nechci... Copy Paste - neexistuje, MMS - neexistuje, vse pres iTunes - nezajem!

Nemam v umyslu ho hanit, rikam, jablicko je sympaticky, cekam vsak od multimedialniho phonu trosku jeste vice, nehlede na rozsirenost soft na WM..

S druhou casti souhlasim a kupuju toto Samsung Omnia.. Cekam na nej uz 4 mesice!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim jednodussi tim lepsi pod to bych se podepsal :)mel sem vzdycky jenom nokie od jednoduche 3310, pres 6310i a 6230i jsem presel na nynejsi N95, a uz me to sere kolik tam je zbytecnosti a nez clovek rychle najede do protokolu nebo nekam kdyz chce rychle volat, grr to je neco na me. Je mi sice 25 let takze bych mel byt z te generace co miluje inovace, ale uz me to sere. I Phone todle je jenom imagovka pro par lidi co daji na vzhled :)ne nadarmo je to nejcasteji kopirovany mobil v soucasne dobe v cine .)nevim jak se pohybuji castky v CR za tento stroj ale na cinskych pultech cca 250USD, samo ze fce nebudou asi identicke .)ale tady jde prece o image ne ?.-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon : Mas pravdu v tom souhlasim neni to srot a puvodne se mi libil ale jak pises desnej nedodelek , ja co se pohybuju v prostredi gpsek jsem trosku ovlivnenej tim ze vim co by mel poradny telefon s gps umet a ze skoro nic z toho iphone neumi, poradny zklamani , zatim zustavam u sveho stereho 6515 a budu asi setrit na ipaq 914 :p ja rad klavesnici :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az na display a procesor je to HP dobre..

Jak padlo, je to stylovka pro "jablickare", kteri nepriznaji, nebo nechteji videt ty nedodelky, tak si vsugeruji, ze ty funkce, ktere mu chybi, nepotrebuji, nebo je to stylovka pro lidi, co resi jen tu vizaz a prijemne, svizne ovladani na nadherne citelnem a vykreslenem 3,5" "monitoru" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me fakt od jabka neodradis , bral jsem ho pri prodlouzeni smlouvy za trojku a lepsi volba tam asi nebyla ,i kdyz ted jsem trosku nasrany jelikoz diky poruse nabijeni nemam ani telefon ani prachy :D

jinak z ceho jsem docela rozcarovany je licencni smlouva apple , koupis telefon, zaplatis a pri pripojeni do itunes to chce odsouhlasit licencni smlouvu,pokud s ni nesouhlasis tak si uloz svuj iphone do skrinky a zamkni , vyhodil jsi prachy do hajzlu :D (dle vyjadreni apple neodsouhlaseni smlouvy neni duvod k vraceni telefonu a nasledne penez :) )

btw aplikaci na iphone jsou tuny a kdyz to umis i zadarmo ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me je jich oproti wm teda silnej nedostatek , netvrdim ze nejsou dobre , ty co jsou byvaji casto docela pekne vypilovane, ale to mi proste nestaci ;) a hlavne me mrzi ta zoufala gpska nehlede na zminenou smlouvu ve ktere se zakazuje vyvijet navigaci pro API iphonu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GPS chip to ma jako kazda druha navigace, jen neobsahuje nahrane mapy a aplikaci pro navigaci, kdyz vis a mas zajem jak to udelat jde to sprovoznit i na 3G,tohle me az tak nemrzi, spis me mrzi zablokovany bluetoth,nemoznost pouzivat kopirovat -vlozit jako u kazdeho druheho telefonu , sms klient taky nic moc ,nemoznost mazani a nahravani naprimo, proste soft od jablicka je hodne zablokovany to je fakt a je opravdu jen pro lidi kteri si s temihle vecmi umi poradit a vsechno odblokovat,a nahrat aplikace tretich stran, pokud si ho koupi nekdo kdo o pocitacich a telefonech vi kulovy bude hoooodne sklamany , ac se to nezda ale vyuzit applika naplno je hodne tvrdy orisek ;) me zajima hlavne hodne silny procesor a dostatek kapacity , dotykovy displey

ac se to podle prodeje nezda neni to zalezitost pro :

post-12489-1220041732.jpg

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...