Přejít na obsah

Apple iPhone 3G a WM


jirkaK

Doporučené příspěvky

Itunes je srot, pokud fakt o tom vite prd, radsi si to nekupujte ;) ten telefon ma vynikajici hardwer,ale soft stoji za vyliz .....a napisu to :D picu, v Americe uz z dodrzovani zakonu vsem totalne mrda,ale nastesti rusaci,cesi a nadsenci z toho udelaji kousek ktery stoji za to koupit, kouknete hosi hlavne vybavu, pomalu 700 mhz procak,8giga pameti(nebo 16),GPS integrovany chip,wifi,bluetoth,dotykovy display, tohle ma v sobe opravdu nadupkany stroj ,ale ty americke aplikace , no neco je fajn neco uplne na piku ,pokud chcete ufika prectete si tohle a pak mudrujte http://forum.iphone.cz/

a z tema mp3 , no s im neni problem ani pres itunes to mi ver , spis jde o poradne programy a ne mp3

napisu vam to trosku po lopate, obyc uzivatel max zvladne zaregistrovat itunes a stahnout par blbin pres itunes a ma z toho fakt radost, hardcore magor u toho prosedi tyden , telefouna si pocesti,odblokuje pro aplikace druhe strany, nahraje si tam navigaci,icq a spousty a spousty kravin co pro ufouna existuji, neberte to jako obyc telefen, to je mini pc od apple ,ale svinsky bloknute

uz jen spravovat jabko pres itunes je k zblazneni , nechapu jak mohli neco takoveho u apple spachat, snad kazdy hack program od kohokoliv je o 70% lepsi

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za to ja to napisu , je to srot nekupujte to lol gps chip by me ani tak nevadil jako nemoznost zobrazit zda teda mam signal nebo nemam lol pritroubly kolecko ktery se vztahuje i na lokaci pomoci btsek mi je fakt naprd :p nebo take gps poloha do exifu fotek by byla super ale funguje jenom na zapadni polokouli, chapu ze ne vsichni potrebujou gpsku ale kua kdyz to tam je nemusi to byt vzdycky dodelej doma lol

Editováno: , autor: warhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no napsal jsi to hezky ze to je telefon ,,udelej si sam,, nebo dodelej si sam ? osobne si myslim ze je to od apple chytry trik jak se vyhnout reklamaci, pac malokdo vydrzi nemit ifouna odblokovaneho :D

pro me to byla treba jasna volba, potreboval jsem prodlouzit smlouvu a za tri litry neber ho :D i kdyz taky uvazuju ze ho strelim, je to spis hracka nez ze by clovek potreboval neco z toho co v nem je , moje stara motorola razr byla teda k telefonovani a beznemu noseni daleko lepsi telefon a nejde spocitat kolikrat mi muj plechacek spadl na zem a nic se mu nestalo, ifoun spadnout na zem tak je asi po nem :t

btw Tom Tom vyviji navigaci pro ifouna, jen si myslim ze to bude pekne mastne

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovi už spadnul, hned první den, co ho měl. Výsledek je napříč prasklý kryt displeje, jinak se vše zdá ok, ale odhad opravy 5tis Kč - nutnost měnit nějakej soubor dílů, nejde jen přední kryt :D

tak kolegovi poraď tuhle adresu: http://www.mcservices.cz/e-shop-67.html má ho tam za 3500,- včetně práce.

Creck: jinak souhlasím a to jsem psal hned v první reakci, není to zařízení pro každého a je potřeba i trošku zastrašovat, jinak bude dost uživatelů zklamáno, ale dá se z toho udělat dobrá mašinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek mi rupl displej na iPAQu HP614, tak jsem sháněl všude možně a při tom jsem narazil i na ten iPhone. No a plno odkazů a já blb jsem si nezkontroloval jestli to je on. Já už mám vyměněno, dělal jsem to sám a po dvou hodinách strachu jestli to bude chodit, jsem už zase spokojený uživatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone nemyslel jsem warez , spis jako rady stahl jsem si tohle a tohle a je to super , slouzi to k tomuhle a da se s tim delat todle :D nudle :D

i kdyz T-mobile uz me sere, 10 dni telefon v reklamaci a ja furt cekam jak nadrzena stepni koza :huh:

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdárek borci... takže jak je již z nadpisu patrné, chtěl bych se od vás dozvědět co nejvíc o této "hračce"... uvažuji, že si jí pořídím a chtěl bych vědět, jaké s ní máte zkušeností, jaké jsou hlavní nedostatky a naopak přednosti... jestli jí někdo používáte v kombinaci HF BT v O II. atd. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový Apple iPhone 3G se mnoho nezměnil od svého předchůdce. Chybí mi zde lepší fotoaparát, možnost natáčet video a například podporování MMS, což považuji u takto drahého telefonu za nutnost. Masivní reklamní kampaň způsobila, že i já jsem si tento telefon pořídil, nicméně, jsem hned ve chvíli litoval. Tento telefon nesplnil ani zdaleka mé očekávání. Ale abych nebyl pouze negativní, telefon má opravdu výborný displej, který je asi jeden z nejlepších co jsem kdy viděl. Velikost, jemnost a 16 milionů barev dělají své, když se k tomu připočítá ještě ta "dotykovost", tak jsme na špici. Nicméně vyhazovat téměř 12tis. za 8GB a 14tis. za 16GB mi přijde naprosto zbytečné. Tyto ceny jsou naprosto skandální, když je porovnáme s cenami světovými. Napovídá to jen o touze českých operátorů zbohatnout i na obyčejných lidech.

Velká výhoda je velký dotýkový displej a obrovská pamět (myslím tím tu větší kapacitu pamětí 16 nebo 32G)

Mrkní na mobilmanii-ten vršek je odtud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravdou je, že bych ho mohl mít za kačku... na druhou stranu se závazkem... ale to už je jiná debata... každopádně potřebuju hlavně splehlivej telefon, kterej mi bude fungovat s BT HF sadou v autě a kterej se nebude sekat apod. :) ještě by se mi líbila třeba Nokia N95 8GB :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...