Přejít na obsah

Apple iPhone 3G a WM


jirkaK

Doporučené příspěvky

kdo ma ifouna ten vi ze rychlost,jednoduchost je jeho prednost , kdo ma neco s WM tak je hold trpelivy clovek no :D vsak to vsichni zname s windovs

a ten obrazek nahore musel delat nekdo neznaly veci :D mms mam,video recording mam,video call to u nas nejde,a na co memory card kdyz mam pamet 8gb a muzes si koupit 16gb,ale jeste se mi nepovedlo zaplnit vic jak 2gb

tou cihlou by mel dostat ten co ten obrazek udelal :D

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi naskytla moznost si pujcit na tyden Diamonda a muzu rict ze je uplne super.Muj prvni 'MDA' ,GPS bez problemu, celkove f poho. Pockam az vyjde Touch HD a snad diamond trochu slevni.ale i tak ho beru

Tak jsem si taky poridil HTC Touch Pro...hm zatim jsem si tam soupnul navi a dal uvidime... nemate nekdo na tohle 3D hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ma ifouna ten vi ze rychlost,jednoduchost je jeho prednost , kdo ma neco s WM tak je hold trpelivy clovek no :D vsak to vsichni zname s windovs

a ten obrazek nahore musel delat nekdo neznaly veci :D mms mam,video recording mam,video call to u nas nejde,a na co memory card kdyz mam pamet 8gb a muzes si koupit 16gb,ale jeste se mi nepovedlo zaplnit vic jak 2gb

tou cihlou by mel dostat ten co ten obrazek udelal :D

Jen malá poznámka - video call u nás normálně chodí, nevím, kde jsi přišel na opak...a není to zrovna žhavá novinka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem zaspal dobu :D nejsem u O2, tam by mozna ve 3G video call mohlo fungovat i kdyz co jsem videl internet pres 3g tak me to moc nepresvedcilo,u jinych operatoru nejde,i kdyz je to takova hovadinka ze ta mi nechybi teda vubec :D

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

trosku to tu ozivim, vysla zdarma navigace pro iphone, zdarma si stahujete mapy z google do offline modu ( podle toho kam chcete ficet) podle vyberu na mape (udela vam to takovy ctverecek kolik toho chcte stahnout), pro lidi co maji odblokovany ifoun tak se to jmenuje xGPS a do cydie si musite pridat tento odkaz : http://cydia.xwaves.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mozna te presvedci tohle :D vypisu sem par veci co tam mam (nebudu vypisovat samozrejmosti jako budik,fotak,kalendar,vedecka kalkulacka,email,ipod,neprekonatelny prohlizec safari atd.. ju)

plnohodnotne ICQ , MMS , navigace , SMS zdarma(tedy ne uplne zdarma,musite mit net za stovku surf+) ,okamzite zjisteni pocasi v danem meste,stav burzy podle toho co si tam date za akcie, stahovani a prohlizeni videii z youtube, sportovni vysledky aktualne,program kin,meric rychosti,radio,Translator ,kameru,zjisteni nazvu interpreta a pisnicky ktera prave hraje kdekoliv prilozenim microfonu ,televize (pres wifi ),velmi rychle dotykove ovladani, ktere opravdu bezchybne funguje a denne cca 300 novych aplikaci a her

co mi chybi nebo me stve : prohlizec nepodporuje Flash, apple to sice uz dlouho slibuje,ale porad ticho po pesine, plnohodnotna navigace ,taky uz pekne dlouho slibovana,video musite hodit programkem do formatu mp4 s rozlisenim pro founa

jestli tohle vsechno umi ta cihla ,tak to jsem fakt cisarpan :D

http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=...0&Itemid=84 - recenze omnie

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uvažuju mezi iphonem-samsungem omniou-nokie 5800 zatim :kol-97: vyhrava omnia :rtfm: fotak 5Mpix :palec2: pamet16+16=32 :palec2: jednoduche přetahovani filmu :palec2: .zatim sem měl nokie(tet mam 5310) ale ta 5800 prej nebude nic moc,hlavne ten op system(Symbian 9.4.) je prej horsi nez Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional u omnie.tak eště čekam co se bude dit s cenama po vanocich a jak se to vyvrbi. :kuk:

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, Romane, podepisuju se pod bezkonkurencni Omnii :D

S temi DivX to neni tak horke, sice to prehraje v pohode film stazeny pro pc, nemusi se nic konvertovat, ale to, co me vadi, ze kdyz chci jeste k tomu titulky, musi se aplikovat do filmu, jelikoz neznam nic, co by si je z jakehokoli formatu vzalo jako dalsi soubor z phonu... Takze stejne kdo neumi libove EN aby rozumel vse, ceka ho tato operace. Neni to nadlouho, ale votravny to je... :palec2:

crecku, ty vazne neco beres? :D

Co je to za pikacovinu, ze prilozis jabko k repraku s hudbou a napise ti to, co je to za song??? :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon : no poprve jsem na to koukal taky jako alenka :D normalne kdyz neco hraje treba v radiu tak k tomu prilozis iphona, pockas par sekund a on ti vypise kdo to zpiva a nazev skladby, nasledne ti nabidne bud ,zakoupeni na itunes nebo stahnuti z youtube (dokonce to funguje i kdyz to nekdo dobre zazpiva sam)

trosku divne video, museli by jste to videt na vlastni kukadla ;)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...