Přejít na obsah

Vzpominka na Sec 2008


Petřík junior

Doporučené příspěvky

zdravím všechny,dorazil sem domů okolo pátý hodiny a v pořádku.Musím poděkovat Petříkovcům za zorganizování a babičku chvalte všude za vdolky a kávičku. :D to bylo neplánovaný a fakt super.mějte se a užívejte těch našich mazlíků.

čauky čau Peny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdar chlapi.Je 21:30 a už jsem konečně doma i já.Teda ne žebych jel domů tak dlouho,ale zůstal jsem ještě v Čechách a koukal na formuli.Vyjížděl jsem po 17 hodině.Díky Vám všem,líbilo se mi to.Jste prima lidi.už teď se těším na něco dalšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čágo klucíííí,jak bylo zde napsáno,nemělo to chybu :palec2: velmi příjemné setkání :palec2: ....

bohužel cesta,jak již víte nebyla pro nás se Semim příjemná :feve: setkání za Heř.Městcem se srnoudopadlo ak jinak než zle......srnečka mrtvá a sup pomuchlaný :feve: čekání na policii 2 hodky a přijeli jsme se synem v půl druhé :feve:

dám sem fotky včetně nehody se srnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...