Přejít na obsah

Zimní přezouvání 2008


Romariooo

Doporučené příspěvky

nechci tu rozjizdet nejakej flame neco co ale ono se s nejakou OII da letet 240 ? To uz clovek musi mit rekl bych fakt podminky, aby s tim nekde letel 240, jestli to vubec u nas jde, a jestli to nekdo zkousi v zime tak uz je uplne guma ( cti vygumovanej ). Jestli ti to tam SA pise tak nechapu proc. Kdyz uz jsem vyjadril svuj nazor pokusim se odpoved na tvuj dotaz. Pokud si chces byt opravdu jist mas podle me v zasade jednu moznost - sslovit pojistovnu at ti pisemne potvrdi, ze to neni problem.

Jinak cece nevim co tam mas za rozmer, ale i na tu moji silenou kombinaci na zimu neni problem sehnat V gumu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovinka v Tvém případě jsi si odpověděl sám: máš max. rychlost 213 km/h, pneu s rychl. indexem "H" jsou do 210 km/h, proto tam máš předepsané "V" do 240 km/h.

Ale jinak máš pravdu, v klasickém rozměru 195/65 R15 V-čka zimní vpodstatě neseženeš. Ale ještě jsem neslyšel, že by pojišťovna (nebo STK) prudila kvůli nedodrženému rychlostnímu indexu zimních pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej pockej panacku od kdy nejsou znamena to same jako jsou moc drahe, to kdybys napsal predtim tak bych ti napsal kazani o tom jak se nevypaci setrit na gumach woe.

takhle jen muzu konstatovat kdo chce opicku mus mit na banany.

Mily panacku, nikdo tady nemluvi o setreni a nejlevnejsich gumach. Mam na mysli normalni pneu jako Continental nebo Goodyear, ktere jsou v uvedenem rozmeru za cca 1500 CZK. Ty "vecka" jsem nevidel nikde, a z toho usuzuji, ze pokud vubec existuji, budou predrazene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz clovek musi mit rekl bych fakt podminky, aby s tim nekde letel 240, jestli to vubec u nas jde, a jestli to nekdo zkousi v zime tak uz je uplne guma ( cti vygumovanej ).

v autě mam rekord 265km/h (samo že ne v OII) a abych pravdu řekl, tak si dovedu představit i přes 300km/h. úseků, kde jde jet 240km/h je v ČR dost. a pokud bude -10°C a sucho, nevidim v tom problem ani v zimě. jediná podmínka je provoz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to řekl takhle... moje auto jede max 200 km/h ... gumy si na něj dám klidně do 190, protože stejně tak rychle nejezdím... abys měl problém s pojišťovnou, nemyslím si... jestli pojedeš tak rychle, aby to tvoje gumy nevdržely, tak s tebou bude tak nebo tak ÁMEN! :smich: už řešíš blbosti... prostě je tam sekni a dál to neřeš! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovinka v Tvém případě jsi si odpověděl sám: máš max. rychlost 213 km/h, pneu s rychl. indexem "H" jsou do 210 km/h, proto tam máš předepsané "V" do 240 km/h.

Ale jinak máš pravdu, v klasickém rozměru 195/65 R15 V-čka zimní vpodstatě neseženeš. Ale ještě jsem neslyšel, že by pojišťovna (nebo STK) prudila kvůli nedodrženému rychlostnímu indexu zimních pneu.

Nokian dělá rychlý zimáky a za slušnou cenu. Obouval jsem je na A8 a byli W do 270km/h.

Tak asi sorry hledám a našel jsem jen H já jsem kupoval R18

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nokian dělá rychlý zimáky a za slušnou cenu. Obouval jsem je na A8 a byli W do 270km/h.

Tak asi sorry hledám a našel jsem jen H já jsem kupoval R18

Jj, tak nějak. V R17, R18 a výš najdeš V i W docela v pohodě, ale v klasických rozměrech těžko, spíš vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, diky vsem za podnetna vyjadreni :-)

Kazdopadne neplanuju v zime litat 2 kila, slo mi jen o dodrzeni udaju v TP.

Takze koupim goodyear ultragrip 7+, ted jsou ve slusny akci.

Tak přesně, neřeš to a prdni tam "T-čka".

ad GoodYear UG 7+

přeji hodně štěstí při shánění, je to momentálně těžce nedostatkové zboží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...