Přejít na obsah

Vodafone-Tarif nabito 700-používá někdo


cosby

Doporučené příspěvky

Já mám sice jen 350, ale u vodafone jsem naprosto spokojen a líbí se mi, že můžeš kdykoliv skončit nebo přejít na jiný tarif. Zaleží jak moc by ho využila, ale asi bych se toho nebál, ještě když k tomu pořídíš pár věcí jako moji kamarádi, žadný jiný operátor to nemůže ničím trumfnout, aby jsi přemýšlel nad jiným

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je celkem stare, ja to delal pred 2 lety, nechali me to jakoby si vyridit s T-Mobilem a za pul hodiny mi volali z obchodniho, zda, kdyz mi daji k memu tarifu 700 navic 300minut gratis na vse mesicne po dobu 12-ti mesicu, zda zustanu... Zustal :D

Psal to tu nekde Vitto tenkrat jako radu ;)

Ale zkusit to muze kazdy, ale kazdemu nebude vyhoveno, to rikam jiz ted! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
o co jde?Měl jsem tarif 700.zavolal jsem na Vodafon,že mi nabídl Eurotel tarif Neon XL a chci přejít,tak mě ukecávali a dali za 995,-Kč tarif 1150-514 minut gratis + gratis pevná zadarmo.

Udělejte to taky a je to

Taky mám nabito 700, tak to zkusím. Jsem zvědavý, jestli to tak půjde. Myslíš, že to tak dávají každému kdo chce přejít? Na co ses nechal přepojit? Ať se mnou nemluví blbeček co řeší telefony nebo MMS, že? Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...