Přejít na obsah

Maximálka 1,9 Tdi DSG


Vendys

Doporučené příspěvky

Ahoj lidičky.Moc by mě zajímalo jakou máte maximální rychlost vašich miláčků s převodovkou DSG ať už s čipem nebo bez a také jaké používate pneu,neboť jsem někde slyšel,že čím vjetší rozměr ráfku a šířka gumy tim huře pro auto ,17'' oproti 15'' strácí prý na vykonu zhruba o 15% je to možné?Máte někdo zkušenost?Mám na octavce 17'' pegasusy s pneu 225/45/17 načiplí od novoty z 0 na 100 za 8 vtěřin,ale maximálku jsem neudělal víc jak 200 km.Dálnici moc nejezdím takže nebyl ani prostor pro větší zkoušení.Jak jste na tom vy?Díky za příspěvky. Vendys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro pořádek, ty rychlosti zde uváděné, jakpak jste je naměřili, nemyslíte určitě tachometrovou rychlost, která je samozřejmě "přeměřená" ? Takže předpokládám, že jste přesnou rychlost odečetli z navigace, nebo nějakého servisního režimu klimatizace (u O1 to šlo nastavit), který rovněž ukazuje skutečnou rychlost...

Jinak moje O2 s DSG (1.9) na 16 kolech, bez chipu, vyzkoušená "moje" maximálka kolem 212 na "autobahnu". Rychlost byla ale odečtená z tachometru, resp. zapamatovaná MaxiDOTem, takže to samozřejmě není skutečná rychlost... Také jsem to víc nezkoušel, prostě to provoz nedovolil.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi to mě neštvěte ja snad zajedu na tu dálnici,bez čipu 212 to je dobrý.Kolik máš najeto?Já ji mám půl roku a mam 12000km tak doufám,že se rozjezdí potvora líná.Jo a ta rychlost byla z budíků.Vendys

Ja mam cca 70kkm, ale rekl bych, ze auto zacne poradne jezdit po nejakych 30-40kkm (12kkm je urcite jeste nezajety motor). Pokud tam mas prechipovano (zase zalezi od koho a jak udelano), urcite by to melo jet vice. Na rozdil od Cosbyho si myslim, ze dobre udelany chip zvedne i maximalku, tj. moje zkusenost z O1, kde jsem to mel prechiple od nemeckeho Kerschera, a jezdilo (a dodnes jezdi) jako drak.

Nicmene to nebyl PDI motor, kde s chipovanim zatim nemam zkusenost, a mozna ze v tomto ma Cosby pravdu, nevim. Klasicka TDI ale jela po chipu rozhodne rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...