Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Vicku, já taky dojedu jako černá koule :) a nepotřebuju ani mušky :D

Já jsem právě dovezl autí z čištění interiéru k rodičům na chatu a nechal ho komplet otevřené, aby vyschlo. snad to večera uschne. Pak dostane i nové koberečky (origo černé - rozdíl v ceně - světlé komplet 3.000,- a černé 900,- takže nebylo co řešit). Jinak autí už má i face lampy. Za chvilku budou fotky :)

Jirko: díky za čištění. Práce ok. jednání fajn.

Nemáš vůbec zač Tome,hlavně že spokojenost!!!

Kdyby měl někdo zájem,není problém,sjednám termíny.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na husitský 57, cena 2500,-.

Komplet interiér mokrou cestou (včetně stropu), konzervace kůže, plastů, interiéru. Čištění pantů, kol, gum. Ruční mytí a horkej vosk. Snad sem na nic nezapomněl :)

Tome jestli pojedu do Prahy tento tyden, tak se na to mrknu a uvidim... Peknej obrazek :D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás všecky zdravím :) víkend za námi a zítra zas do rachoty.

Vicki:Ta nabídka platí a počítám s tím,že v pátek odpoledne umejem tvého mazla u mě na chatě.

Co se týče masa na gril,tak sem vám to chtěl ulehčit.Přeci jen vést maso v autí přes půl nebo i celou republiku je zbytečný.nakoupím to naložíme to s přítelkyní a budete mít po starostech. ;):)

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno,otvíráme,já si dám jednu kávu.

Peny:Myslím,že máš pravdu,já osobně nic nepovezu,nechal bych to zdovolením na tobě,nebo to nakoupím někde tam.

Můj názor je,že by jsme se měli dohodnout,co kdo bude chtít na gril a někde to objednat,nebo to nakoupí Peny,když se dobrovolně nabízí,ať se to fakt nemusí tahat ze všech koutů republiky.

Viděl bych to na nějaké kuřecí(hlavně po Víťu asi 5kg),vepřové(nejlépe krkovičku) a třeba klobásky nebo tak něco.Bylo by dobré se nějak dohodnout!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ránko všem. Doufám, že ste se všichni dobře vyspali do dalšího pracovního týdne. Nesu čajík, kdo si dá?

Peny, já bych taky rád využil tvé nabídky. Taky nemám v autě lednici :( Jinak já jsem pro krkovičku a kuře pro mladou. Jinak co pepa na grill? Mám přivézt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši, tak jsem se k netu dostal i já. V práci je blázinec a doma nestíhám.

Chtěl jsem se zeptat, pojedete někdo do mimoně?

Ahoj Luky, Mimon jezdime pravidelne pokazdy uz v patek, ale letos je to nejak na pikacu - malej je jeste moc malej aby spal nekde v aute nebo ve stanu a jet jen v sobotu na otocku se mi nechce, tak uvidime ja kto dopadne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oki Láďo někdy příští týden ti dodám itinerář naší cesty včetně dojezdu.jinak jsem samozřejmě nemyslel že bych vezl maso sebou ale koupil ho někde u vás no ale když se tak nabízíš,tak nepohrdnu a nechám si u tebe objednat kuřecí masíčko.Když tak ti vše písnu přijednom ten příští týden jestli to stačí ju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno,otvíráme,já si dám jednu kávu.

Peny:Myslím,že máš pravdu,já osobně nic nepovezu,nechal bych to zdovolením na tobě,nebo to nakoupím někde tam.

Můj názor je,že by jsme se měli dohodnout,co kdo bude chtít na gril a někde to objednat,nebo to nakoupí Peny,když se dobrovolně nabízí,ať se to fakt nemusí tahat ze všech koutů republiky.

Viděl bych to na nějaké kuřecí(hlavně po Víťu asi 5kg),vepřové(nejlépe krkovičku) a třeba klobásky nebo tak něco.Bylo by dobré se nějak dohodnout!!!

Jiříku jsem sice masožravec nicméně 5kg masa to bych nedal.Ale těším se jak malý kluk lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem,jedno raní kafí prosím.

Tome:jak to že je ještě zavřeno,když jsi vstával v půl šestý?

Víťo:já myslel že to dáš,když máš rád kuřecí :smich:

Tak já ti s tím pomůžu,taky můžu keřecí,ale dobrým vepřovým taky nepohrdnu!!!

Vlastně já můžu všechno,co se peče na grilu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...