Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

nazdárek bandičko,tak dám si kafíčko a něco k němu a razím na škodováckej sraz do Běšin.Je to tu za humny,tak proč se tam nejet podívat.Včera sem tam zahlídnul sprintovat Miffiho s erkem.Maji to fakt vymazelený a jak jim to jede chce vidět na živo. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky se hrabu ven z pelechu a za chvilku razím na chalupu makat.Včerejší sraz v Běšinech byl super a kamarád vyhrál v rz druhé míst o ve skupině,takže spokojenost.

Zdar a sílu sokolíci.Tak mi pomalu končí první denní.Ještě hodinku a padla.A pak už jen dvě a tradá na srázek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj parto, tak jsem se včera večer vrátil z Mimoňských válek. Byl jsem tam z kamarády na grilovačce. Docela to tam šlo, ale pořád to samý. Nejvíc se mi tam líbíl nový mustang shelby gt 500. Na spritech to byl masakr, nádherný zvuk. Já jsem si dal jen pár sprintů na 400m a sešel jsme se tam dvakrát z dvěma novými superby 2.0 CR 125kw taky v manuálu. Po prvé jsem vyjel později než oni a vyhrál jsem ještě o pěkný kus a po druhé to kamarád natočil na video a taky jsem jim nařezal. Takže jestli budu jednou kupovat novýho supa tak jedině 3.6. :)

Tady máte odkaz na video z druhého sprintu:

Editováno: , autor: Luky15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek Peny pokud chces muzu vzit video ,meli jsme kameru v erku a kazdy sprint je natoceny.Ja s erem jezdim 2 krat do roka a to pouze sprinty tak si je vzdycky vychutnam. :palec2: Jinak 2.misto nejhezci erko a 2.misto nejhlasitejsi vyfuk a 3.misto v jizde na slepo :smich:

Editováno: , autor: mifii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ráno bando. To máme ale hnusně :(

Já včera den blbec. Po teplym víkendu si vylezu jen v kosili, hned chytnu sprchu, zima. Skočim do káry, letím na Hradec a hned za Prahou zjisitim, že sem si zapomněl jak doklady, tak peněženku a když přijedu na prodejnu, tak šáhnu do kapsy, že vyndám mobil s databází a i ten mi zůstal doma :( No ještě, že mě nezastavili policové.

Jediné co mě těšilo bylo, že sem v neděli neumil auto :)

Jinak včera se i dušovala kámoška, že kamarád policajt povídal, že je nová vyhláška (či zákon) a při odmítnutí výpovědi (osoba blízká), tak nedávaj bod, ale rovnou 3 litry pokutu. TO je blbost, slyšeli jste o tom někdo?

Tak krásný den!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré ráno bando. To máme ale hnusně :(

Já včera den blbec. Po teplym víkendu si vylezu jen v kosili, hned chytnu sprchu, zima. Skočim do káry, letím na Hradec a hned za Prahou zjisitim, že sem si zapomněl jak doklady, tak peněženku a když přijedu na prodejnu, tak šáhnu do kapsy, že vyndám mobil s databází a i ten mi zůstal doma :( No ještě, že mě nezastavili policové.

Jediné co mě těšilo bylo, že sem v neděli neumil auto :)

Jinak včera se i dušovala kámoška, že kamarád policajt povídal, že je nová vyhláška (či zákon) a při odmítnutí výpovědi (osoba blízká), tak nedávaj bod, ale rovnou 3 litry pokutu. TO je blbost, slyšeli jste o tom někdo?

Tak krásný den!!

Zdar Tome a vy všichni co už nespíte a makáte.O té vyhlášce jsem nic neslyšel ale už lezu na net a podívám se co to je za kravinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jak to je doslova,ale podle všeho by to mělo být už tak,že se na osobu blízkou odvolat sice můžeš nicméně za provoz auta jsi odpovědný ty jako majitel,takže cokoli se stím autem provede tak to jde na vrub tobě.

Tak jsem to aspoň někde četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...