Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

.....o zubech mi ani nemluvte :feve: dva pobolívají .......

jojo Petřík to prodává a za nesmysl v tom stavu jakém to je........

do pí... se zimou zasranou,bože jak já jí nenávidím :aggressive:

ahoj klucí,dáme čajdu nebo kofííí na zahřátí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni. Tak jsem se už něják zkonsolidoval a zapojil do procesu. Je to peklo, děláme inventury na dvou modelářských prodejnách. To si nedovedete představit kolik je to sraček.

Skoro jako venku a to má bejt do konce týdne hůř. Já se s toho :prc: .Na to si taky nikdy nezvyknu. Už aby bylo jaro. :help:

Dám si čaj a pak kafe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky kamarádi,ten novej rok nám pěkně začíná.

Jardo tak to je fakt pech,když tě vybrali auto.Já bych jim nekompromisně sekal ruce,příště by neměl čím krást a ani se nažrat a chcíp by a nestálo by nás to tolik jako když ho zavřou a jde to z našich kapec.

Mě to taky pěkně začalo,včera přes den do večera na sjezdovce u vleku a v noci hlídat děla při zasněžování.Nu a když sem myslel,že konečně ráno pujdu spát,tak mě volal kolega jesli mu pomůžu opravit motor na nákla´dáku.Už sem se umyl od toho šmíru a jdu nachvilku si schrupnout už padám na hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, dneska jsem byl clej den v temelíně a mám toho až až. Jsem řádně vymrzlej. A zlepšení v nedohlednu.

Každopádně mám nakoupeny jízdenky, budu si minimálně týden připomínat školní léta jízdou mhd do práce :smich:

Víťo DXko ne, měl jsem 2din Rhapsody. Ten dřevěnej rámeček je taky vyštíplej tak doufám že novej bude mít stejný odstín...

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý ráno,vařím kávičku a kní křupavé croasanty?? dá si někdo?

Jardo:To je pech.Včera přišla Petra z práce a říkala mě,že u nich v krámu zas kradli fetky a když se ho z ochranky snažil chytit,tak mu vykop přední zub a zmizel.lituju toho kluka z tý ochranky,za pár drobnejch v práci a teď zub bude stát ranec :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře máš recht, je toho hodně. Kolega dneska vyprávěl, že před svátkama ho v praze donutili zastavit naši tmavší spoluobčané. Když zastavil, najednou se jich vyrojilo asi 6 a musel si koupit rádoby zlatý prstýnky. Nechal u nich asi 1300, vše co měl v peněžence. Teprve pak ho nechali odjet. Hrůza. A to se mu stalo na čerňáku v praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarádi jak to jde?Mám dnes volno a tak lenoším v pelechu a sem rád,že můžu být v teple.Zítra zase makat na sjezdovku a pak celej víkend.To zase pěkně vymrznu.Pokud to jde buďte zalezlý v teple venku je psí zima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamosi odpuste, ze som tu tak dlho nebol ;).

Pracovne povinnosti na dalekom vychode :(. (Ale som rad, ze mam tu pracu :D ).

Takze hned zacneme :

Temou dna na slovensku je :

Otazka popristati:Co mate v tom kufri?

Ako to mam vediet?

Aaa,pan je zo Slovenska!

Text dalekopisu:

Zabudli sme na jeden balicek.Mate ho na palube,ale neplaste sa.Zabudli sme aj rozbusku.

PZ SR

Kolko slovenskych policajtov treba na zosnovanie teroristickeho cinu?

Dvoch:jeden bombu ukryje a druhy ju nenajde.

Slovenska policia aj po Vianociach posiela darceky,ktore su na roztrhanie.

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uhol pohladu:

Zensky:

Přijde ráno žena do práce a zasněně se chlubí kolegyním:

"Tedy holky, já jsem tak nádherně unavená, že se mi po včerejším večeru ani nechtělo vstávat.

Představte si, po tolika letech manželství, to tedy bylo. Nejdříve tříhodinová předehra,

pak dvě hodiny krásného milování a pak si manžel se mnou ještě hodinu povídal."

Muzsky

Přijde ráno chlap do práce a říká kolegům:

"Kurva, chlapi, to byl zas včera den.

Nejdříve se mi tři hodiny doma nechtěl postavit, pak jsem se dvě hodiny nemohl udělat a

nakonec jsem hodinu nemohl usnout ..."

:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je to osobni a nechci to tady resit !

A to ze to prodavam za nesmysl me taky bavi ... auto sem nedostal nybrz odkoupil od syna stryce !! :) to je vec prvni a druha sejdis koukal jsi co takove dily stoji ? :)

Tk napriklad predni blatniky zdrave jen blatniky nesezenes pod 4tis ! motor 5tis ! dvere po litru, chrom narazniky orig dobry stav ? ... a v jakym stavu to je ? :) jsou sundane dily ktere by kazdej kdo to bude myslet s rekonstrukci vazne musi stejne sundat a vyspravit ! nekupujes to prece s tim ze odjedes domu !

Nehlede na to, ze mne uz pise nejeden zajemce a nekolik lidi co by to vzalo po dilech :)

Peny jo tatky auti pekny :) ale myslim si ze to je trosku jiny nez muj pripad kde by se auto dalo od spodku po venek "nove" ... Ty to tak mas rozlestit, das motor seridit + dokoupis dobove doplnky :) kdyz budes punta budes to mit na spalkach s cistit spodek a jedeme si nic ve zlem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petříku Petříku no to koukám.Měsíc zpátky nabuzený jak prase a najednou už počítáš penízky?No to víš že každý špás něco stojí.Teď to vidíš na vlastní kůži.Vzpomínáš si jak jsi tady někde dříve psal a radil klukům co vše bys dal na auto aby nebylo tuctové a tak podobně?Taky se ti odpovídalo tím že to všechno stojí penízky.Už jsi na to přišel.

Ale taky to neber ve zlém co ti tu píšu.Jen taková malá úvaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný večer kamarádi.Tak už mám víkend a koukám že nám hlásí extremní sněžení.

Jinak chlapi nevíte kde byl ten odkaz na ten prográmek nebo co to bylo,kde šlo po zadání vin kódu zjistit co má auto za výbavu a jestli to je elegance nebo komfort atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petříku Petříku no to koukám.Měsíc zpátky nabuzený jak prase a najednou už počítáš penízky?No to víš že každý špás něco stojí.Teď to vidíš na vlastní kůži.Vzpomínáš si jak jsi tady někde dříve psal a radil klukům co vše bys dal na auto aby nebylo tuctové a tak podobně?Taky se ti odpovídalo tím že to všechno stojí penízky.Už jsi na to přišel.

Ale taky to neber ve zlém co ti tu píšu.Jen taková malá úvaha

Vito, ale ja nenapsal pul slova ze jde o financni stranku :palec2:

Co treba rodinne problemy, zmena bydliste apod :aggressive::help::feve:

Editováno: , autor: Petřík junior
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...