Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

jooo ták ríšo :) nééé nikdo se mi neozval,patrně kdyby jel i víta,tak by dal vědět ,si myslím ;)

nooo né ,že bych nešel se do čestlic vykoupat,je to tam velmi pěkné,dá se slušně vyblbnout lol:) ale asi jindy :)

jinak hezkou sobotu,čumákoval jsem na přímý přenos,no nic moc,to na rusáky bude chtít podstatně přidat ;)

relaxujte hoši :palec2:

post-210-1266660044_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím kamarády od supí party a Jardovi děkuji za přaní k narozeninám.

Pár dní sem neměl čas se mrknout na stránky a taky se tu v tom strácím bez orientace.chvilku mě trvalo než sem si to dal do češtiny.mějte se fajn a přežijte pracovní týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše nejlepší k narozeninám Ládíku.A zdraví kamaráde.

co se týče stránek tak nevidím v tom nějaký pokrok.Je to spíš krok zpět.Zelená barva předtím byla příjemnější,vše bylo přehlednější.A hlavně v češtině.Ne že by mi nějak extra vadilo že je toho dost anglicky,ale jsme česká značka a všeci se tu bavíme rodným jazykem tak nač takovéto úpravy.Za mě zatím palec dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...