Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Pěkný den kamarádi.Tak jaké máte u vás počasí?U nás je ztaženo ikdyž dnes jsem viděl u ślunko nicméně na netu píšou že v noci nás zasáhnou vydatné deště.

Opatrujte se.

Jo a jen info uzavřel jsem u Alianz novou pojistku na auto.Cena 2700kč/rok.Moc dobrá cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Víťo. U nás střídavě oblačno, i když se to začíná kumulovat a něco z toho odpoledne nebo k večeru určitě bude.

O víkendu protáhnu supíka, 200km tam a 200km zpátky. Už se těším, to popojíždění na krátké trasy už mě nebaví a potřebuju provětrat a supík taky. Ke všemu má být na víkend hezky.

Jinak pojistka moc dobrá, taky by se mi to líbilo.

Na mini srazu jsme probírali možnost sejít se a Jirka to snad vyvěsí zde:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj bando. Jeden na stvrtok :

Sedí východniar v krčme a všimne si na polici za výčapom fľašu od uhoriek

plnú desaťeuroviek."Ta ci Boha ! Ta to co tam mace ?"

To je taká súťaž. Dáte desinu a keď splníte tri úlohy je fľaša euroviek vaša.", vysvetľuje krčmár.

"Ta ľahšie nemace ?" Podá barmanovi desinu a ide na vec, "ta co treba zrobic ?"

"Tak po prvé musíte vyslopať liter borovičky na ex. Za druhé máme na dvore

besného pitbulla s boľavým zubom - ten mu musíte vytrhnúť a za tretie, nad

nami býva osemdesiat ročná baba, ktorá ešte nikdy nemala chlapa a tú musíte riadne vydrbať...

Upozorňujem vás, že sa ešte nikto nedostal ďalej jak za prvú úlohu, takže veľa šťastia."

Východniar bez mrknutia oka vypije fľašu borovičky a opitý sa vypotáca na

dvor. Odtiaľ sa chvíľu ozývajú zvuky zápasu a potom strašné vytie.

Po nejakej dobe do baru vpadne vychodniar ušpinený, otrhaný, víťazne sa rozhliadne po prítomných a zahlásí: "Tak a dze je ta baba s totym boľavým zubom????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,kamarádi,poslední dobou nevím co dřív.Do večera v práci a to po nás chtějí i soboty a při tom dodělávám barák,abych už měl taky svoje bydlení.Nic pořádně nestíhám a doufám,že tohle tempo přežiju a nešlehne to semnou.Našel sem volnou chvíli taky trochu z důvodu že u nás prší a tak to tu pročítám.Myslím si,že ta návštěvnost zase vzroste až bude hnusně a bude čas sedět u kompu.Nu určitě někdo řekne,když člověk chce tak si čas udělá.Jen záleží jak kdo je vytížen.Nu mějte se kluci fajn a užívejte dovolených já ji budu mít v září a vypadá to,že bude jako červencová na maltě s lopatou.čusky

Jardo,za tohle bych sekal nekompromisně ruce.Udělal by to po druhé a pak by chcíp hlady,páč by se něměl čím nažrat.postupně by toho nechali.takovou práci tě to dalo a negramot to takle vyrve.

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny vecer prajem, som trocha unaveny, ale predsa.

SEJIS, príde na verejné WC, rozopne si zips na nohaviciach, dá ruky za chrbát, a začne močiť.

Moč mu strieka na všetky strany, a chlapík vedľa neho odskočí, a hovorí mu:

- To si ho neviete chytiť normálne do ruky ?

- Kto ma raz zradil, tomu ruku nepodám. :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...