Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

ahoj kamarádi,tak už mě technici připojili internet tak už budu zase v vámi v kontaktu a nebudu muset běhat k sousedům.Včera u nás zase padala ta sračka bílá,už mě to nebaví uklízet.

Tak sem sme se přestěhovali z paneláku a je tu neskutečnej klid,ještě že na uklid toho bílýho sajrajtu máme pomocníka

Láďo nádhera. Ať se vám tam móóóóóc líbí. :palec2:

Koukám, že máš pomocníka i s ovládačem. To se to pak uklízí. :smich:

Karle děkuji ti neobyčejně. :p

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, jak píše Richard, skutečně " to máš pěkně poskládané", ale příště se přijedu podívat na to "cfičení" :smich:

Spíš se přikláním k Richardově filosofii, to víš, přece jen jsme o něco mladší!!! :plol

Jinak všem pěkné zažití sobotního oběda a pěknou pohodičku -_-kol11:kol-147::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrou chut,pokud právě někdo obědváte,já budu za chvilku.....

Ríšo rozumím Ti :palec2::smich:

Ládo,opatruj se a dávej na sebe pozor,muselo to být velmi nepříjemné s fatálními následky...

Víto čágo kámo.leden je už v prd..i už jenom hnusnej únor překonat a budeme se těšit na jaro ;)

post-210-0-17983900-1296386218_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...