Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Vítám Tě Jardo zpět mezi živoucími!!! :smich: Už jsme si dělali starosti co s Tebou je!? Jak píše Martin, skutečně to nebylo ono bez Tebe, ať to bylo pivko, nebo něco ostřejšího, ale věřím, že to napravíš, jak píšeš.

Tak je po víkendu, ale byl docela povedený a nyní vzhůru do toho přelomového týdne - co nám asi přinese? Věřme, že všem jen dobré! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já se přidám k ostatním.Hoj Jaroušku.Ty kluku jeden tys nám dal.No ale už se to vrací všechno zpět.Peny už je online,teď ty no tak se mi to líbí.Jen tak dál.

To Sejis: Jiříku ani nevíš jak se těším na to jaro.Ale souhlas stebou.Leden v prdeli,únor je krátký a pak už se to snad začne lepšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej večír kucííííííí.

Libore,kámo ještě že se máš nač vymluvit co.Jednou zima,pak zase teplo,jindy moc prší nebo je sucho.Do toho vítr,nachlazení,auto nejede atd.Když už se objevíš v práci tak si vyměníš sklo na svém mazlíkovi.Chlape jak ty to děláš,že ještě nejsi hore kokotom :palec2: Kdyby byla naše ekonomika závislá jen na tobě tak už se tu žerem navzájem :smich: Ale jinak máš recht pokud to jde tak stím :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tě pic, Vy už snad všichni válíte peřinu, že by si nikdo nepřiťukl? ;)

Martine, rád bych se přidal, ale představ si, že jsem nasadil tvrdou dietu po těch všech hláškách a tak jsem jen o vodě, max. jeden malej střik, ve vztahu k pití, je to sice hrůza, ale za 9 dní mám 6 kg. dole a musím pokračovat! :smich: Tak všem pěknou dobrou noc a pokud nespíte, tak pěkné :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Peny: Ládíku, čaj mám před sebou, ale bez ničeho - já jej tak nejraději a pochopitelně v rámci ozdravného hubnutí neslazený! A co mne k tomu dohnalo, no v prvé řadě obrázky a narážky na moji obezitu (ale byly všechny pravdivé) a dále mi to nařídili doktoři, jelikož asi budu muset znova reoperaci páteře a prohlásili, že nemají na mne operační stůl (vyrábějí je Japonci) tak to víš, oni jsou holt zakrslíci i když jejich sumo bojovníci, ale??? Tak holt se musím snažit! ;) Ty se kuríruj a přeji Ti, aby jsi to v poho zvládl! :)

Jinak všem pěknej den a jak je zde často citováno "OPATRUJTE SE" :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak také všem pěkný podvečer!

Ríšo, děkuju moc za držení palců :palec2::) , je to milé! To víš, že rahabilituju :prc: o sto šest a nejen takto, ale dokonce chodím na "mučení"! To víš, slyším pořád "musíte zhubnout" a mají pravdu, dále naši "páni doktoři" nepřímo pomlouvaj ty rakouské, ale myslím, že to spíš bude v tom, že tady mají jiné starosti, než se starat o pacienty, ale nechci jim křivdit - uvidím, ale každopádně jedu příští týden do Kremsu na kontrolu a pak se budu rozhodovat co a jak! :smich: Každopádně to hubnutí je prospěšné i k té :prc: rehabilitaci a jdu do toho fest!!!:smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za přivítání, taky mi chyběla vaše společnost. Hezky nám v práci odpadávají zaměstanci, chřipka je asi opravdu tady. Já už si to vyležel začátkem ledna tak už mám snad nějaký protilátky. Jen to ranní škrábánní mě nebaví, ty škrabky co se dnes prodávaj stojí za velký *****. Nejsou rovný a škrábu to s nima věčnost. Jsem po vydatné večeři a jdu si pomalinku lehnout ;). Karle, tak ať ti to dobře dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jára - Ace: Járo, děkuji moc !:)

To Martin: Martine, věřím, že jsi si řádně pochutnal na koleně a pivíčku, ale pokud by jsi se chtěl připojit, tak je to docela drsné, ale vypadá, že účinné! Žádné pěčivo, jenom ráno a případně odpoledne plátek polystyrenu, není to ten klasický, žádný alkohol - jen voda, bílé maso (kuřata+ryby) samotné pouze se zeleninou, hodně zeleniny! No je to ze začátku záhul, ale dá se!!! Tak přemýšlej :smich: rád Ti :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej večír kucííííííí.

Libore,kámo ještě že se máš nač vymluvit co.Jednou zima,pak zase teplo,jindy moc prší nebo je sucho.Do toho vítr,nachlazení,auto nejede atd.Když už se objevíš v práci tak si vyměníš sklo na svém mazlíkovi.Chlape jak ty to děláš,že ještě nejsi hore kokotom :palec2: Kdyby byla naše ekonomika závislá jen na tobě tak už se tu žerem navzájem :smich: Ale jinak máš recht pokud to jde tak stím :prc:

No Víto,mluvíš mi z duše,já to taky tak nějak vidím a když k tomu přičtu názory ostatních,tak to tady občas pěkně sere všechny.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...