Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

mno tak už sem zpět. Docela mazec, doufám, že tam nebudu dlouho muset... Ale to sluníčko venku, to je nádheraaa

Nu nic, jdu tvořit hodnoty..

Zdar bando,jedno polední kofí,prosím

Pročtam tedy chodíš,nemáš ústa,aby jsi se zeptal známých a kamarádů.

Já na inspektorát vždy rád a s úsměvěm :) ,když víš,že tam nemusíš čekat :p:p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z práce doma a jdu si dát kafí dáte si taky?Tak snad to maffíku opravíš do srazu a jinak zas tě rád vidím.Si na nás nějak za nevřel.U nás se to připravuje na déšt a tak plánovaná očista Supíka bude muset počkat na lepší počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:

Když si s tím nevědí rady ani sami škodováci, tak nevím. Navíc mám nacouváno pouze 32000 a tak mi to připadá celý postavený na hlavu. Asi se nemělo tolik čipovat, rvát filtr pevných částic a jiný kravinky, které se mi ...o´,o´,o´ tolik líbí !!! :aggressive:

a co to hybridní turbo?Tos tam už taky měl nebo jsi o něm uvažoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím vicki,tak jak je u vás?Dnes sem chtěl umejt supíka a venku začíná pršet,tak snad zejtra.Hele já bych měl jet asi tak za 3 týdny do toho krnova,tak se určitě zastavím.Jen mě maximálně štve,že pojedem tátovo Golfem,aby najel taky nějaký kilometry.Má to nové a kůli záruce.Snad mě to sup odpustí.To by moh pak i Mark,abych ho poznal.čauky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych dorazil já za Vámi,a ukázali by ste mě tam to vaše okolí.Viděl bych to pak na sobotu odpoledne.aspoň staříkovi protáhnu Golfa,je to sice 1.4 ale je to TSI a má to 90 Kw tak to tahá solidně.jen táta furt jezdí na spotřebu,tak občas to musím protáhnout,aby se to správně zajelo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:

Když si s tím nevědí rady ani sami škodováci, tak nevím. Navíc mám nacouváno pouze 32000 a tak mi to připadá celý postavený na hlavu. Asi se nemělo tolik čipovat, rvát filtr pevných částic a jiný kravinky, které se mi ...o´,o´,o´ tolik líbí !!! :aggressive:

Ahoj Mafi :D

Ale muzu potvrdit,ze to jelo silene :D :D

Hrabal na 4. a jednicka byla jak kdyby melo kola ve vzduchu :p:smich: sranda :)

Mafi ty mas 16v ??

Nj jak to neni 1.9TDI 96kw tak radsi neupravovat :D:prc:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hampejz tak kola musim odlozit a nemuzu si ted dovolit je vymenit ac bych chtel strasne moc :(

Dnes jsem se byl optat na dopravakach jestli berou a nikde nic :(

Takze bych byl blazen abych resil kola a nemel zadnou jistotu :(

Bohuzel ...:(

Pro Supa jsem udelal letos uz vic nez dost a osklivy myslim neni :) jak bude prace hned budu pokracovat :) ale momentalne ne ...

Jinak je to vsude stejny,koukaj jak blazen,kdyz jim reknu praxe a zkusenosti,ale bohuzel vzit nemuzou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, měl jsem ještě v záloze jednoho prodejce, co to prodával obutý za 14500,- Tak sem věřil, že to neprodá za tyhle money :) Teď sem volal a fakt je ještě má (sice maj dva škrábance, ale jinak ok a gumy taky ok). Nabíd sem mu míň a přistoupil na to, takže v sobotu budu mít.

Ty hlavně ať něco najdeš. Jezdit se dá i na plechu, ale je potřeba mít na naftu! Takže držím palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...